Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - otwocki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Uszkodzenie turbiny w powiecie otwockim od teraz to nie problem. Dzięki możliwościom, jakie daje serwis Regeneracja Turbosprężarek, w mig odnajdziesz mechanika w Twojej okolicy, który zregeneruje Twoje turbo. Powiat otwocki leży w województwie mazowieckim, jego siedzibą jest miasto Otwock. Został on reaktywowany w 1999 roku na skutek reformy administracyjnej. Ponadto w jego skład wchodzą jeszcze dwa miasta: Józefów i Karczew. Sąsiadami powiatu otwockiego są powiaty: piaseczyński, miński, garwoliński oraz grójecki. Powierzchnia powiatu otwockiego zajmuje 615,92 kilometry kwadratowe, a gęstość zaludnienia wynosi 123 443 mieszkańców.

W powiecie otwockim krzyżują się drogi: droga krajowa numer 50 (Ciechanów → Płońsk → Wyszogród → Sochaczew → Mszczonów → Grójec → Góra Kalwaria → Kołbiel → Mińsk Mazowiecki → Łochów → Ostrów Mazowiecka), droga krajowa numer 17 (Warszawa → Zakręt → Garwolin → Ryki → Kurów → Piaski → Krasnystaw → Zamość → Tomaszów Lubelski → Hrebenne), droga wojewódzka numer 862 (Tabor → Podbiel → Osieck) i droga wojewódzka numer 801 (Warszawa → Karczew → Wilga → Maciejowice → Dęblin → Puławy). Do zabytków w powiecie otwockim należą: Willa „Julia”, Willa Jakubówka w Józefowie, cmentarz żydowski w Otwocku, schron niemiecki z 1940 roku czy też Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej. Poza licznymi zabytkami znajduje się tu również wiele autoryzowanych serwisów, wyposażonych w specjalistyczne pracownie oraz najnowszej generacji maszyny, służące do regeneracji turbosprężarek. Usługi, jakie wykonują wspomniane warsztaty mechaniczne to: remont turbin, wyważanie turbo, czyszczenie i regeneracja turbosprężarek. Tak więc, jeśli będziesz miał turbinę do regeneracji, to w powiecie otwockim nie będzie z tym najmniejszego problemu, tutejsi mechanicy z otwartymi rękami przygarniają pod swoją opiekę uszkodzone turbosprężarki.

Z cennikiem usług odnoszących się do naprawy i remontu turbo/turbiny w powiecie otwockim zapoznać się można w tabeli zamieszczonej pod artykułem.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat otwocki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat otwocki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat otwocki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat otwocki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat otwocki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat otwocki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat otwocki)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.