Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 22-300) Krasnystaw • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc do Lublina przez Krasnystaw turbina w aucie padła i potrzebuje regeneracji? Na szczęście w mieście Krasnystaw znajduje się jeden z lepszych warsztatów zajmujących się regeneracją i naprawą turbosprężarek. Dobrze by było pamiętać o sprawdzaniu poziomu oleju silnikowego i jego wymianie w razie potrzeby przed dłuższymi trasami, a na pewno uchroni to turbinę przed niechcianą awarią.


Koszty regeneracji uszkodzonych turbosprężarek w Krasnymstawie

Jeśli chodzi o miasto Krasnystaw, to położone jest ono w województwie lubelskim, w powiecie krasnostawskim, przy rzece Zółkiewka. Dawniej było miastem królewskim lokowanym w roku 1394 i znajdowało się w granicach Rusi Czerwonej. Krasnystaw prawo składu uzyskał w roku 1525. Blisko miasta znajduje się Lublin (55 kilometrów), Chełm (27 kilometrów), Zamość (30 kilometrów), Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 42 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców wynosi około 18980 osób.

Przez miasto Krasnystaw przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe takie jak: wojewódzka 812 (Biała Podlaska → Wisznice → WłodawaChełm → Rejowiec → Krasnystaw), wojewódzka 842 (Rudnik Szlachecki → Wysokie → Krasnystaw), wojewódzka 846 (Teratyn → Wojsławice → Krasnystaw), krajowa 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaski → Krasnystaw → ZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne).

Zabytki miasta Krasnystaw warte uwagi to: kościół świętego Franciszka Ksawerego w stylu barokowym, kolegium jezuickie z 1720 roku, pałac biskupi z XVII wieku, zespół klasztoru augustianów, kościół Trójcy Przenajświętszej, ratusz miejski z okresu międzywojennego. W mieście dominuje przemysł spożywczy, swoje siedziby mają tutaj takie firmy jak: Cukrownia „Krasnystaw”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarka Krasnystaw, oprócz tego prężnie rozwijają się tutaj inne mniejsze przedsiębiorstwa. Właśnie jedną z inwestycji w mieście jest warsztat regeneracji turbosprężarek, posiadający nowoczesne maszyny. Warsztat słynie z tego, że oferuje regeneracje turbin w najlepszej cenie w okolicy, co przedstawione zostało w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Krasnystaw

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Krasnymstawie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: plac 3 Maja 26
Kod pocztowy: 22-300, Krasnystaw
Współrzędne GPS:
N 50° 59' 0.903'' E 23° 10' 18.933''

Turbina przed demontażem w warsztacie z Kasnegostawu Turbosprężarka samochodowa naprawiona w należyty sposób z Krasnegostawu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krasnymstawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krasnymstawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krasnymstawem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kasnegostawu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krasnystaw 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krasnymstawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krasnystaw)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krasnymstawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kasnegostawu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kasnegostawu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
22-300 Krasnystaw Zakręcie Tadeusza Kościuszki KSW01N 50.986568/23.171740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.