Localizations image

Gdzie w (22-600) Tomaszowie Lubelskim zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w mieście Tomaszów Lubelski dostępna od ręki! Wszystko to w Tomaszowie Lubelskim w nowoczesnym zakładzie regeneracji turbosprężarek z nowoczesnymi maszynami i technologiami regeneracji. Miasto Tomaszów Lubelski znajduje się w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim, na Roztoczu Środkowym, nad rzeką Sołokiją. Dawniej Tomaszów Lubelski był prywatnym miastem szlacheckim lokowanym w roku 1621, a początki miasta sięgają wieku XVI. Powierzchnia, jaką zajmuje Tomaszów Lubelski to około 13,3 kilometra kwadratowego, z czego prawie 50 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasto to mniej więcej 19550 osób.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępna w zakładzie w Tomaszowie Lubelskim

Przez Tomaszów Lubelski można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 853 (Nowy Majdan → Tomaszów Lubelski), drogi wojewódzkiej numer 850 (Tomaszów Lubelski → Józefówka → Alojzów) oraz z drogi krajowej numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamość → Tomaszów Lubelski → Hrebenne).

Do najważniejszych zabytków miasta Tomaszów Lubelski należą: drewniany kościół parafialny pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny wybudowany w roku 1627, gdzie w ołtarzu znajduje się obraz Matki Bożej Skaplerznej, cerkiew prawosławna pod wezwaniem świętego Mikołaja z 1889 roku, grobowiec rodziny Bujalskich i Bohlenów z XIX wieku, willa z roku 1934, drewniana „Herbaciarnia” z 1895 roku na rynku miasta, synagoga w Tomaszowie Lubelskim. Będąc w mieście, warto też wstąpić do Muzeum Regionalnego imienia Janusza Petera i rezerwat przyrody Białą Góra, gdzie organizowane są konkursy zimowe na stoku narciarskim.

W mieście głównie rozwija się przemysł związany ze środkami transportu i przetwórstwem owoców i warzyw. Jako że miasto bardzo dobrze się rozwija, to jedną z najlepszych inwestycji w mieście Tomaszów Lubelski jest nowoczesny zakład regeneracji turbosprężarek, który regeneruje turbiny z silników diesli, których na drogach miasta nie brakuje. Dla rozeznania znajduje się cennik zawierający wszystkie usługi zakładu, w tym regenerację turbo.


Regeneracja Turbiny Tomaszów Lubelski

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Tomaszowie Lubelskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Zamojska 2
Kod pocztowy: 22-600, Tomaszów Lubelski
Współrzędne GPS:
N 50° 27' 14.486'' E 23° 25' 11.866''


lub

Ul. Żwirki i Wigury 4
Kod pocztowy: 22-600 Tomaszów Lubelski

Układ doładowania przed demontażem w warsztacie z Tomaszowa Lubelskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tomaszowie Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tomaszowie Lubelskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tomaszowem Lubelskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tomaszowa Lubelskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tomaszów Lubelski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tomaszowie Lubelskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tomaszów Lubelski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Tomaszowie Lubelskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Tomaszowa Lubelskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Tomaszowa Lubelskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
22-600 Tomaszów Lubelski Sznurzeński Las Rolnicza TML01ML 50.436790/23.422670 Wyszukaj
22-600 Tomaszów Lubelski Za Brodem Króla Zygmunta POP-TLU2 50.447338/23.425400 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.