Localizations image

Zregeneruj turbo w Rykach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 08-500 Ryk

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

W drodze do pracy przez miasto Ryki, turbina padła i potrzebuje regeneracji? Na szczęście w mieście zlokalizowany jest specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek, który załatwi wszystko od ręki. Samo miasto Ryki położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie ryckim, w odległości około 100 kilometrów od Warszawy i około 64 kilometrów od Lublina. Nazwa miasta Ryki pochodzi od nazwy osobowej Ryk w liczbie mnogiej. Pierwsza osada na terenach miasta powstała w XI wieku, a samo miasto Ryki zostało założone w roku 1442 i wchodziły wtedy w skład starostwa radomskiego. Ryki uzyskały prawa miejskie w roku 1782, a w 1836 roku dobra rządowe miasta nabył hrabia Jan Jezierski. Od 1906 roku, miasto weszło w posiadanie hrabiego Adama Feliksa Ronikiera, a ostatnią właścicielką od roku 1913 była Marta Ludwika Marchwicka. W wieku XIX połowa mieszkańców miasta to byli Żydzi. Powierzchnia, jaką zajmują ryki to około 27,2 kilometra kwadratowego, a liczba osób zamieszkujących miasto to mniej więcej 9870 osób.


Dojazd do zakładu regeneracji turbosprężarek w Rykach jest prosty

Przez miasto Ryki przebiega droga krajowa numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolin → Ryki → KurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne) oraz droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock).

Co warto zobaczyć, będąc w Rykach? Przede wszystkim: neogotycki kościół z XX wieku z projektu Józefa Dziekońskiego, pałac z XVIII wieku, który był rezydencją Stanisława Poniatowskiego, synagoga z połowy XIX wieku, skwer po starym kościele parafialnym świętego Jakuba z rzeźbą Jezusa Frasobliwego. Głównym filarem gospodarki miasta Ryki jest Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „Polski Ogród” Sp. z.o.o. oraz Spółdzielnia Mleczarka Ryki. Dodatkowo bardzo dobrze prosperującym miejscem w mieście jest specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się nawet najtrudniejszymi przypadkami turbin. Zakład pracuje na najlepszych maszynach, prace wykonują najlepiej wyszkoleni fachowcy, a wszystko to połączone jest z atrakcyjną ceną za zregenerowaną turbinę, co zostało zawarte w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Ryki
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Rykach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Karola Wojtyły
Kod pocztowy: 08-500, Ryki
Współrzędne GPS:
N 51° 37' 29.223'' E 21° 55' 48.428''

Turbosprężarka po wymianie u specjalistów z Ryk

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rykach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rykach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rykami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ryk 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ryki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rykach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ryki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rykach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ryk do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ryk turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-500 Ryki Ryki Kościelne Królewska RYK175 51.645721/21.931601 Wyszukaj
08-500 Ryki Działki Lubelska RYK01N 51.618420/21.940399 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.