Localizations image

Kod 24-170 Kurów – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Kurowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Dla mieszkańców oraz przyjezdnych w rejony wsi Kurów podajemy znakomitą informację, a mianowicie od teraz na terenie wsi Kurów nie musimy się już martwić o znalezienie serwisu mechanicznego, w którym zregenerujemy swoją uszkodzoną turbosprężarkę. Za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek szybko odnajdziesz mechanika naprawiającego turbiny w każdej lokalizacji naszego kraju. Kurów to miejscowość położona na terytorium województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, na terenie gminy Kurów, nad rzeką Kurówką. Gęstość zaludnienia dla Kurowa wynosi blisko 3000 osób.


Gdzie w Kurowie regeneruje się turbosprężarki samochodowe? 

W Kurowie warto zobaczyć następujące miejsca: kościół pw. Narodzenia NMP i św. Michała Archanioła z 1692 r., przebudowany w XVIII wieku, dzwonnica z przełomu XVII/XVIII wieku, ogrodzenie z bramkami z przełomu XVII/XVIII oraz plebania wybudowana w latach 1778–1782. Przez malownicze obszary miejscowości o nazwie Kurów przebiega droga krajowa o numerze 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpocznoRadomZwoleńPuławy → Piaski → Chełm → Dorohusk), a północnym skrajem wsi biegnie droga ekspresowa S12 (Piotrków Trybunalski → Sulejów → Opoczno → Radom → Zwoleń → Puławy → Lublin → ŚwidnikPiaskiChełm → Dorohusk). W omawianej miejscowości, czyli w Kurowie można spotkać na drogach wiele samochodów osobowych wyposażonych w turbosprężarki. A turbosprężarka to, jak wiemy element przynoszący wiele kłopotów kierowcom, ponieważ poprzez warunki pracy, w jakich przystało mu pracować, oraz zaniedbania od strony samych kierowców sprawiają, że turbiny często ulegają uszkodzeniom takim jak: urwanie wałka, połamanie łopatek czy też skorodowanie siłownika. Dla mechaników z Kurowa żadna awaria turbo nie jest straszna, dzięki posiadaniu maszyn i sprzętów niemieckiej firmy Schenck radzą sobie doskonale z każdą usterką turbiny.

Poniżej widnieje cennik przygotowany dla mieszkańców Kurowa oraz dla przyjezdnych tutaj kierowców zawierający wykaz, oraz opis cen za poszczególne usługi dotyczące: regeneracji, remontu, czyszczenia, wyważania oraz montażu i demontażu turbin samochodowych. Więcej informacji na temat usług w Kurowie uzyskacie, dzwoniąc pod wskazany w lewym dolnym rogu strony numer telefonu.Regeneracja Turbiny Kurów

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kurowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Lubelska 8
Kod pocztowy: 24-170, Kurów
Współrzędne GPS:
N 51° 23' 20.065'' E 22° 11' 23.373''

Turbo po wizycie w ASO w warsztacie z Kurowa Turbosprężarka po remoncie z Kurowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kurowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kurowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kurowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kurowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kurów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kurowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kurów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kurowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kurowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kurowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
24-170 Kurów Lubelska KUR01N 51.389030/22.185841 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.