Localizations image

Zregeneruj turbo w Łęknicy • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 78-460 Łęknicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Szukasz miejsca do profesjonalna regeneracji uszkodzonej turbiny w Łęknicy? Polecamy skierować się w Łęknicy do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny przed regeneracją przechodzą proces szczegółowej diagnostyki. Do warsztatu w Łęknicy najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania i eksploatacji auta, niektóre z przyczyn awarii to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, uszkodzenie ciałem obcym.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek po awarii w Łęknicy

Samo miasto Łęknica położone jest w granicach województwa lubuskiego, w powiecie żarskim, nad Nysą Łużycką i jest jednocześnie miastem i gminą miejską. Obszar, jaki zajmuje miasto Łęknica to około 16,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2500 osób. Miasto Łęknica zostało założone w XV wieku, a prawa miejskie po raz pierwszy otrzymało w roku 1940 i po raz kolejny po wojnie w 1969 roku. Do zabytków Łęknicy, które warto zobaczyć, zalicza się: zespół Parku Mużakowskiego z XIX wieku, park krajobrazowy, zespół pałacowy „Belweder” z pałacem z 1925 roku i parkiem z XIX wieku.

Jadąc przez Łęknicę, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 115 (Szczecin → Tanowo → Dobieszczyn), krajowa numer 12 (Łęknica → ŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk), wojewódzka numer 350 (Łęknica → Przewóz → GozdnicaRuszówBolesławiec).

Gospodarka Łęknicy rozwija się bardzo dobrze, a więc na drogach nie brakuje aut, a w tym diesli. Niestety turbiny z diesli coraz częściej trafiają do warsztatów z powodu różnych uszkodzeń. Warsztat w Łęknicy może poszczycić się posiadaniem w swojej kadrze najlepszych fachowców od regeneracji turbo. Dodatkowo regeneracja w tym warsztacie przeprowadzana jest tylko przy użyciu odpowiednich maszyn do regeneracji i nowych oryginalnych części, co zapewnia najlepszy efekt finalny. Oferta warsztatu regeneracji turbosprężarek w Łęknicy opiera się na: demontażu, diagnostyce, regeneracji, montażu, a także na wyważaniu turbo. Cennik dla miasta Łęknica wraz z kosztami za naprawy i regenerację znajduje się w tabeli poniżej.Regeneracja Turbiny Łęknica

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Łęknicy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 16
Kod pocztowy: 68-208 Łęknica
Współrzędne GPS:
N 51° 32' 11.808'' E 14° 44' 44.3''

Układ doładowania po czyszczeniu na stole w pracowni z Łęknicy Naprawiona i zregenerowana turbina z Łęknicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łęknicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łęknicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łęknicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łęknicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łęknica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łęknicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łęknica)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.