Localizations image

Zregeneruj turbo w Ruszowie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 59-950 Ruszowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Gdzie w Ruszowie na Dolnym Śląsku naprawicie swoje uszkodzone turbo? W Ruszowie w mig załatwisz regenerację swojej turbiny dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Ruszów to duża wioska sytuująca się w Polsce na terenie województwa zgorzeleckiego. W latach od 1975 do 1998 miejscowość Ruszów administracyjnie należała do województwa jeleniogórskiego. Ruszów zamieszkuje 1818 osób, z czego zdecydowana większość posiada samochody z zamontowanymi w osprzęcie silnika turbosprężarkami.


Usługa regeneracji turbo w Ruszowie 

W Ruszowie mieszczą się ciekawe zabytki, które są wpisane do rejestru zabytków: kościół ewangelicki, w ruinie, z XVI wieku, obecnie po odbudowie i renowacji oraz kościół parafialny pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego, neoklasycystyczny z 1908 roku. Przez obszary Ruszowa przebiegają dwie ważne następujące drogi: droga wojewódzka numer 350 (Łęknica → Przewóz → Gozdnica → Ruszów → Bolesławiec) oraz droga wojewódzka numer 296 (KożuchówŻagańIłowa → Ruszów → Lubań). Na terenie Ruszowa oprócz zabytków na uwagę zasługuje również mieszczący się w obrębie Ruszowa autoryzowany warsztat mechaniczny, w którym dokonuje się fachowych regeneracji turbosprężarek. Co ważne, na każde zregenerowane turbo w Ruszowie klienci otrzymują dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Dzięki wyposażeniu wspomnianego zakładu mechanicznego w najnowszej generacji maszyny i sprzęty niemieckiej marki Schenck dokonuje się następujących zadań: regeneracja turbiny, czyszczenie turbin samochodowych, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów turbo, a także montaż i demontaż urządzeń turbo.

Cennik z wykazem i opisem cen za wymienione wyżej usługi dla miejscowości Ruszów znajdą Państwo w poniższej tabelce. A jeśli macie jakiekolwiek wątpliwość i pytania co do regeneracji turbiny w Ruszowie możecie zadzwonić pod wskazany w lewym dolnym rogu numer telefonu.

Układ turbodoładowania po demontażu w autoryzowanej pracowni z Ruszowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ruszowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ruszowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ruszowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ruszowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ruszów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ruszowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ruszów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ruszowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ruszowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ruszowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-950 Ruszów Strzelecka RUS01N 51.404591/15.175810 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.