Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 08-400 Garwolin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Turbosprężarka do regeneracji w mieście Garwolin? Serwis Regeneracja Turbosprężarek znajdzie odpowiednie miejsce, które zregeneruje turbinę w najlepszy sposób, a dodatkowo w najlepszej cenie. W razie awarii turbiny, wymiana jej na nową to bardzo duży koszt, dlatego też właśnie użytkownicy diesli, częściej decydują się na regenerację starej. W przyszłości, aby uniknąć uszkodzeń turbo, warto zadbać o dobrej jakości olej i jego regularną wymianę. Jeśli chodzi o miasto Garwolin, to położone jest ono w województwie mazowieckim, w powiecie garwolińskim, nad rzeką Wilgą. Dawniej Garwolin należał do Korony Królestwa Polskiego, a swoje prawa miejskie uzyskał w roku 1423. Garwolin położony jest jednie 60 kilometrów od Warszawy.


Najlepsze ceny za regenerację turbin w mieście Garwolin

Z Garwolina do Warszawy można dostać się, korzystając z drogi ekspresowej S17 (Warszawa → Garwolin → Lublin → PiaskiKrasnystawZamość → Tomaszów → Bełżec → Hrebenne), po mieście można poruszać się również drogą krajową numer 76 (Wilga → Garwolin → Stoczek Łukowski → Łuków).

Pierwsze ślady osadnictwa na terenie miasta Garwolin, pochodzą z epoki żelaza, czyli sprzed 2000 lat. Zabytki, jakie warto zobaczyć, w tym mieście z bogatą historią to: kolegiata pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w stylu neobarokowym z XIX wieku, park „Sulbiny” z XIX wieku, klasycystyczna kaplica cmentarna z 1839 roku, kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta to, rozwija się tu przemysł maszynowy, usługowy, poligraficzny i spożywczy. Jako że od miasta do Warszawy, jest tylko 60 kilometrów, to na drogach nie brakuje aut, a wśród nich diesli. W razie awarii turbo, użytkownicy tych aut nie mają się o co martwić, w mieście Garwolin naprawą turbosprężarkę od ręki w nowoczesnym warsztacie, ze specjalistycznymi maszynami. Tabela poniżej pokazuje szacowane koszty za regenerację turbiny i inne usługi dla miasta Garwolin.


Regeneracja Turbiny Garwolin

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Garwolinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 41
Kod pocztowy: 08-400, Garwolin
Numer telefonu do placówki pocztowej:
25 682 23 03
Współrzędne GPS:
N 51° 53' 57.537'' E 21° 36' 45.611''

Turbo przed oddaniem do klienta na stole pracowniczym z Garwolina Naprawiona przez profesjonalistów turbina samochodowa z Garwolina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Garwolinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Garwolinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Garwolinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Garwolina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Garwolin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Garwolinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Garwolin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Garwolinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Garwolina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Garwolina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-400 Garwolin Henryków Tadeusza Kościuszki GRW02N 51.906731/21.605770 Wyszukaj
08-400 Garwolin Zarzecze Targowa GRW01A 51.891708/21.616350 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.