Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 22-670) Bełżec • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Bełżec? Wybierz się w Bełżcu do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Warsztat w Bełżcu pracuje na nowych oryginalnych częściach, a do regeneracji używa nowoczesnych technologi, co w połączone pozwala przywrócić turbiną fabryczne osiągi, co klienci sobie bardzo cenią. Główne przyczyny uszkodzeń turbin, z jakimi walczą mechanicy z warsztatu w Bełżcu to: brak oleju, zła eksploatacja, nieregularna wymiana oleju, uszkodzenie ciałem obcym. Jako że ceny nowych turbin są coraz wyższe, to klienci korzystając z usług warsztatu w Bełżcu, decydują się właśnie na opcję regeneracji turbosprężarek, której koszt nie przekracza tysiąca złotych.


Warsztat w Bełżcu a problem z uszkodzoną turbosprężarką

Jeśli chodzi o wieś Bełżec, to jest ona położona w granicach województwa lubelskiego, w powiecie tomaszowskim, w gminie Bełżec. Aktualna liczba mieszkańców wsi Bełżec to około 2700 osób. Pierwsze informacje na temat wsi Bełżec pochodzą z wieku XVI. Wieś Bełżec w okresie od roku 1607 do roku 1676 posiadała prawa miejskie. W latach 1975-1998 wieś Bełżec należała do województwa zamojskiego.

Przez wieś Bełżec można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne).

Ponownie zachęcamy do skorzystania w Bełżcu z oferty autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin z miasta i okolicy, co związane jest z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną. Usługi serwisu z Bełżca to demontaż i montaż turbo, a także diagnostyka i regeneracja. Cennik dla klientów warsztatu z Bełżca wraz z kosztami za usługi regeneracji i naprawy turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny BełżecSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Bełżcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Lwowska 5
Kod pocztowy: 22-670 Bełżec
Współrzędne GPS:
N 50° 23' 0.341'' E 23° 26' 20.438''

Turbo przed oddaniem do klienta w profesjonalnym serwisie z Bełżca Naprawiona przez profesjonalistów turbosprężarka samochodowa z miejscowości Bełżec

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bełżcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bełżcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bełżcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bełżca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bełżec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bełżcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bełżec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.