Localizations image

Gdzie w (62-310) Pyzdrach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Mieszkasz w Pyzdrach i masz uszkodzoną turbinę do regeneracji? W takim razie skieruj się w Pyzdrach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Pyzdrach powstałą ze względu na coraz większą liczbę diesli na drogach miasta, a co się z tym wiąże ze względu na coraz większą liczbę uszkodzonych turbin. Uszkodzenia turbiny wynikają często z niewłaściwego użytkowania auta, z niedbania o regularną wymianę oleju, czy też po prostu z braku oleju, dlatego bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na te aspekty, a na pewno wydłuży to życie turbiny.


Czy regeneracja turbosprężarek w Pyzdrach jest możliwa?

Jeśli chodzi o samo miasto Pyzdry, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie wrzesińskim, nad rzeką Wartą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pyzdry. Powierzchnia, jaką zajmują Pyzdry to około 12 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3180 osób. Pierwsze informacje na temat Pyzdr pochodzą z roku 1232, miasto prawa miejskie uzyskało w roku 1257 i jest najstarszym miastem lokacyjnym Wielkopolski. Najważniejsze zabytki miasta Pyzdry to przede wszystkim: kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z połowy XIV wieku, kościół Ścięcia Głowy świętego Jana Chrzciciela, klasztor na skarpie nad rzeką Wartą z XVII wieku w stylu barkowym, pozostałości zamku i murów miejskich z XIV wieku, domy z XVIII i XIX wieku.

Przez Pyzdry przebiega droga wojewódzka numer 466 (Słupca → Ciążeń → Pyzdry) oraz droga wojewódzka numer 442 (Września → Pyzdry → Gizałki → Kalisz)

Zachęcamy posiadaczy uszkodzonych turbin do skorzystania z oferty pracowni regeneracji turbosprężarek w Pyzdrach. Tu każda turbina przechodzi proces diagnostyki, czyszczenia i regeneracji. Cennik usług serwisu w Pyzdrach został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera szczegółowe koszty za dane usługi.

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w warsztacie w Pyzdrach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pyzdrach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pyzdrach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pyzdrami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pyzdr 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pyzdry 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pyzdrach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pyzdry)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pyzdrach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pyzdr do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pyzdr turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-310 Pyzdry Wójtostwo Jana Kilińskiego PDR01G 52.167961/17.684710 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.