Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 86-200 Chełmno

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Regeneracja turbiny w Chełmnie, tylko w specjalistycznym warsztacie regeneracji turbosprężarek! Chełmiński warsztat oferuje najlepsze ceny, dlatego też klienci najczęściej kierują się na regenerację turbin właśnie tutaj. Najczęściej do warsztatu trafiają diesle z uszkodzoną turbiną ze względu na brak oleju silnikowego oraz zanieczyszczenia w oleju i z paru innych powodów.


Usługa czyszczenia i regeneracji turbiny dostępna w Chełmnie

Samo miasto Chełmno znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie chełmińskim, w dolinie Dolnej Wisły, nad rzeką Wisłą. Miasto jest oddalone o 40 kilometrów od Torunia i o 30 kilometrów od Grudziądza. Nazwa miasta Chełmno pochodzi od słowa „chełm”, czyli inaczej wzgórze i ma oznaczać osadę na wzgórzu. Prawa miejskie Chełmno uzyskało w roku 1233 i jest jednym z najstarszych miast obszaru, na którym się znajduje. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 13,9 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 20100 osób.

Przez Chełmno przebiega droga krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz Gdański → RusocinTczewGniewWarlubieŚwiecieChełmnoToruń → Piotrków Trybunalski → KamieńskRadomsko → Kłomnice → Częstochowa).

Co warto zwiedzić w mieście Chełmno? Przede wszystkim: renesansowy ratusz, pofranciszkański kościół świętego Jakuba i Mikołaja z XIII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, podominikański kościół świętych apostołów Piotra i Pawła w stylu gotyckim z XIV wieku, zespół klasztorny ss. Miłosierdzia, kościół Ducha Świętego, kaplicę świętego Marcina, barokowy budynek Akademii Chełmińskiej. Gospodarka miasta Chełmno rozwija się bardzo dobrze, jedną z inwestycji w mieście jest specjalistyczny warsztat regeneracji turbosprężarek, oferujący swoje usługi w najlepszych cenach w okolicy, co przyciąga duża ilość klientów. Usługi warsztatu w Chełmnie to: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Poniżej znajduje się cennik stworzony dla miasta Chełmno.


Regeneracja Turbiny ChełmnoSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chełmnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rybacka 2
Kod pocztowy: 86-200 Chełmno
Współrzędne GPS:
N 53° 20' 58.416'' E 18° 25' 17.943''

Turbina po naprawie w specjalistycznej pracowni z Chełmna Naprawiona turbina z przywróconymi fabrycznymi osiągami z Chełmna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chełmnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chełmnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chełmnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chełmna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chełmno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chełmnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chełmno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Chełmnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chełmna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chełmna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-200 Chełmno Osiedle Piłsudskiego Polna CHM03A 53.350300/18.442341 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.