Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat poddębicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Potrzebujesz szybkiej naprawy turbo w powiecie poddębickim? Serwis Regeneracja Turbosprężarek znajduje dla zainteresowanych mechaników zajmujących się regeneracją turbin na terenie całego kraju. Powiat poddębicki jest jednostką administracyjną leżącą w obrębie województwa łódzkiego, reaktywowaną w 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Poddębice, innym miastem leżącym w powiecie poddębickim jest miasto Uniejów, ponadto w jego skład wchodzą cztery gminy wiejskie: Dalików, Pęczniew, Wartkowice oraz Zadzim. Powierzchnia powiatu poddębickiego wynosi 880,91 kilometrów kwadratowych, a gęstość zaludnienia to ponad 41 tysięcy osób.


Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbin w powiecie poddębickim

Powiat poddębicki jest urozmaicony ogromną liczbą zabytków, na przykład spotkamy tutaj: gotycko-renesansowy kościół pw. św. Floriana z początku XVI wieku w Domaniewie, rezerwat przyrody obejmujący południową część zbiornika wodnego „Jeziorsko" w gminie Pęczniew, dworek z XIX wieku zlokalizowany w Bronowie, drewniana świątynia parafialna pw. św. Mikołaja w Wierzchach, Zamek w Uniejowie oraz wiele innych. Chcąc zobaczyć wspaniałość wyszczególnionych obiektów, musimy kierować się następującymi drogami: drogą krajową numer 72 (Konin → TurekUniejów → Balin → Łódź → Brzeziny Rawa Mazowiecka), droga wojewódzka numer 703 (Porczyny → Poddębice → Gostków → Łęczyca → Piątek → Łowicz), drogą wojewódzką numer 479 (DąbrówkaSieradz), drogą wojewódzka numer 473 (Koło → Dąbie → Uniejów → Balin → Szadek → Łask → Piotrków Trybunalski) oraz drogą wojewódzką numer 703 (Porczyny → Poddębice → Gostków → Łęczyca → Piątek → Łowicz).

Na wyżej wymienionych drogach każdego dnia spotyka się gigantyczne liczby samochodów osobowych i ciężarowych, najwięcej w godzinach dopołudniowych. Pojazdy zarówno z sinikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi zwykle w wyposażeniu posiadają turbo. Według konstruktorów turbosprężarek mechanizm ten powinien służyć kierowcom przez długie lata. W praktyce jednak bywa inaczej i niekiedy turbina nadaje się do naprawy już po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów.

W sytuacji, gdy nasze turbo przestaje działać tak, jak powinno, należy jak najprędzej odwiedzić serwis mechaniczny w celu usunięcia przyczyn awarii, aby z czasem nie uszkodzić pozostałych elementów silnika. Cennik usług odnoszących się do naprawy i regeneracji turbosprężarek w powiecie poddębickim znajdziemy w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu w autoryzowanym serwisie, powiat poddębicki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat poddębicki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat poddębicki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat poddębicki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat poddębicki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat poddębicki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat poddębicki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat poddębicki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat poddębicki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat poddębicki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
99-200 Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj
99-210 Uniejów Osiedle 700-lecia Uniejowa Błogosławionego Bogumiła UNW092 51.970798/18.795521 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.