Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 99-320) Żychlinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Mieszkasz w Żychlinie, a twoje turbo w aucie zakończyło żywot i zdecydowanie wymaga regeneracji? Nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek w mieście weźmie twoje turbo pod swoje skrzydła i nada mu drugie życie! Na przyszłość warto pamiętać, że najważniejsze jest, aby zawsze dbać o prawidłowy poziom oleju silnikowego i jego dobrą jakoś w silniku, a turbina na pewno pociągnie dłużej.


Uszkodzona turbosprężarka do regeneracji w Żychlinie?

Jeśli chodzi o miasto Żychlin, to na mapie Polski znajduje się w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim, na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad rzeką Słudwią. Wieś szlachecka istniała tu już prawdopodobnie w roku 1309, a w roku 1331 została zdobyta przez Krzyżaków. Żychlin prawa miejskie zdobyło w roku 1397 i do XIX wieku było własnością prywatną. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Żychlin to około 8,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 8400 osób.

Przez miasto Żychlin można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 573 (Żychlin → Gostynin → Nowy Duninów) oraz z drogi wojewódzkiej numer 583 (Bedlno → Żychlin → Sanniki).

Najcenniejsze i najciekawsze zabytki Żychlina to przede wszystkim: zespól kościoła parafialnego świętych Piotra i Pawła, murowany kościół z 1782 roku, dzwonnica z XIX wieku, synagoga z ulicy Zdrojowej, zespół Cukrowni „Walentynów” od 1921 roku, dom z oficynami z XIX wieku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Żychlin, to od 2009 roku znajduje się podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a miasto specjalizuje się w branży elektromaszynowej, a dodatkowo od niedawna bardzo duże znaczenie ma w mieście motoryzacja. Wszystko dzięki serwisowi regeneracji turbosprężarek, który podbił okoliczny rynek i ściąga do miasta coraz to dalszych posiadaczy diesli z uszkodzonymi turbinami. Serwis w Żychlinie oferuje bardzo dobre i konkurencyjne ceny za regenerację uszkodzonej turbiny, które zostały zawarte w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Żychlin

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Żychlinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Łukasińskiego 11
Kod pocztowy: 99-320, Żychlin
Numer telefonu do placówki pocztowej:
24 285 12 03
Współrzędne GPS:
N 52° 14' 38.337'' E 19° 37' 41.562''

Układ turbodoładowania po czyszczeniu u fachowców z Żychlina Zregenerowany układ turbo z Żychlina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żychlinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żychlinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żychlinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żychlina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żychlin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żychlinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żychlin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żychlinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żychlina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żychlina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
99-320 Żychlin Osiedle Wyzwolenia Stefana Żeromskiego ZYC02N 52.238319/19.627331 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.