Localizations image

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat brzeziński • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Musisz jak najszybciej oddać swoją turbinę do naprawy, a jesteś z powiatu brzezińskiego i nie wiesz gdzie tego dokonać? Serwis Regeneracja Turbosprężarek odpowie Ci na wszelakie pytania dotyczące turbin. Powiat brzeziński usytuowany jest w województwie łódzkim, po części utworzony został z powiatu łódzkiego wschodniego z dniem 1 stycznia 2002 roku. Siedzibą powiatu brzezińskiego jest miasto Brzeziny, ponadto w jego skład wchodzą gminy wiejskie: Brzeziny, Dmosin, Jeżów i Rogów. Z powiatem brzezińskim graniczą: powiat łowicki, powiat łódzki wschodni, powiat tomaszowski, powiat skierniewicki oraz powiat zgierski.


Regeneracja i naprawa turbin w powiecie brzezińskim

W powiecie brzezińskim nie brakuje atrakcji turystycznych i zabytków, głównie tych z zakresu architektury sakralnej, są to na przykład: Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża w Brzezinach, Kościół św. Andrzeja Apostoła i Kościół cmentarny św. Leonarda w Jeżowie. Ponadto znajdują się tam muzea oraz Kolej Wąskotorowa Rogów - Rawa - Biała. Obecnie tej stacji gromadzone są zabytkowe pociągi w ramach utworzenia skansenu kolei wąskotorowych. Jakimi drogami dotrzemy do powiatu brzezińskiego? Zaprowadzą nas tam trasy: europejska E30, droga krajowa 72 (Konin → TurekUniejów → Balin → Łódź → BrzezinyRawa Mazowiecka) oraz trzy drogi wojewódzkie: 704 (Jamno → Kołacin → Brzeziny), 708 (Ozorków → Warszyce → Stryków → Brzeziny) oraz 715 (Brzeziny → Budziszowice → Ujazd). Przy owych drogach spotkamy również warsztaty mechaniczne, specjalizujące się głównie w regeneracji turbosprężarek samochodowych. Usługami przez nich świadczonymi są: naprawa turbo, czyszczenie turbin, montaż i demontaż turbosprężarek, wymiana i remont turbo.

W powiecie brzezińskim można zawsze liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie regeneracji turbo, tamtejsi mechanicy pracujący w specjalistycznych pracowniach przy pomocy najnowszej generacji maszyn dokonują szybkiej diagnozy i naprawy turbin. Cennik ich usług znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po czyszczeniu u specjalistów, powiat brzeziński Turbosprężarka naprawiona przez fachowców przesłana z powiatu brzezińskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat brzeziński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat brzeziński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat brzeziński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat brzeziński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat brzeziński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat brzeziński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat brzeziński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat brzeziński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat brzeziński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
95-060 Brzeziny Łódzka POP-BRN2 51.802132/19.721581 Wyszukaj
95-060 Brzeziny Mroczkowizna Andrzeja Frycza-Modrzewskiego BRN998 51.800701/19.755650 Wyszukaj
95-060 Brzeziny Fara Ludwika Waryńskiego BRN01A 51.802540/19.748671 Wyszukaj
95-063 Rogów Wojska Polskiego ROO01F 51.816780/19.887131 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.