Localizations image

97-225 Ujazd • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Ujazdu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Ujazd a opcja regeneracji turbiny? Tak to jest możliwe dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek. W Ujeździe mechanicy fachowo regenerują oraz remontują turbosprężarki samochodowe dzięki swoim umiejętnościom. Ujazd to miasto sytuujące się na terytorium powiatu strzeleckiego, w województwie opolskim, położone nad Kanałem Gliwickim i rzeką Kłodnicą. W latach 1975-1998 miasto Ujazd należało do starego województwa opolskiego. Powierzchnia Ujazdu to 14,69 kilometrów kwadratowych zaś liczba zaludnienia w mieście Ujazd wynosi 1775 mieszkańców.


Koszty regeneracji turbosprężarki w mieście Ujazd

Do Ujazdu warto zaglądnąć w celu obejrzenia takich miejsc jak: zamek biskupi, barokowy kościół parafialny pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła, neogotycki kościół pątniczy pod wezwaniem Nawiedzenia NMP oraz liczne kapliczki z XVIII i XIX wieku. Przez terytorium miasta Ujazd przebiega następująca droga: droga krajowa numer 40 (GłuchołazyPrudnikKędzierzyn-Koźle → Ujazd → Pyskowice). Na wymienionej drodze żadnego dnia nie brakuje ani samochodów osobowych, ani pojazdów ciężarowych. Bardzo ważną rolę w naszych samochodach odgrywają turbosprężarki, ponieważ dzięki obecności turbo nasze auta mają znacznie wyższą moc oraz zdecydowanie mniej palą. Ponadto dzięki turbinom nie przekraczamy obowiązującej normy spalin.

Jednak mimo wielu zalet kierowcy narzekają na mechanizm turbo, ponieważ ulega on często wszelakiego rodzaju usterkom. Głównie awaria turbo spowodowana jest przez nieprzestrzegania zasad użytkowania turbosprężarki, takich jak regularna wymiana oleju i filtra powietrza oraz wykonywanie terminowo przeglądów. Należy także pamiętać, aby podczas wymiany oleju używać tylko i wyłącznie najwyższej jakości oleju, w żadnym przypadku tanich, niskiej jakości olei.

W przypadku uszkodzenia turbo warto skorzystać z usług warsztatu mieszczącego się w mieście Ujazd, który szybko i tanio dokonuje napraw oraz remontu turbo/turbin, ażeby z upływem czasu nie doszło do uszkodzenia silnika. Cennik za usługi co do naprawy oraz regeneracji turbo/turbosprężarek znanych firm takich jak Holset, KKK, IHI, Toyota itp. znajduje się w poniższej tabeli.

Układ turbodoładowania przed demontażem w laboratorium z Ujazdu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ujeździe

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ujeździe 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ujazdem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ujazdu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ujazd 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ujeździe 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ujazd)

Opis

Loader

W Ujeździe nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ujazdu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ujazdu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-225 Ujazd Antolin Kościelna UJZ01G 51.598949/19.920120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.