Localizations image

Powiat łaski ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 4 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Mieszkasz w powiecie łaskim i masz problem z odnalezieniem pracowni regeneracji turbosprężarek? Nasza strona internetowa Regeneracja Turbosprężarek pomoże mieszkańcom powiatu łaskiego w odnalezieniu serwisu naprawiającego turbiny. A teraz kilka słów o samym powiecie. Powiat łaski istnieje od 1999 roku, jest położony w województwie łódzkim, a dokładnie w jego zachodniej części. Siedziba powiatu łaskiego jest miasto Łask. W skład powiatu łaskiego wchodzą również cztery gminy wiejskie: Buczek, Sędziejowice, Widawa oraz Wodzierady. Powiat łaski mierzy 618 kilometrów kwadratowych i mieszka w nim około 50 000 osób.


Czy w powiecie łaskim usługa regeneracji turbo jest dostępna?

Do powiatu łaskiego dojedziemy drogami takimi jak: drogą ekspresową S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów → Stare Jeżewo → Białystok), drogą wojewódzką numer 483 (Łask → SzczercówNowa Brzeźnica → Częstochowa), drogą wojewódzką numer 481 (Łask → Widawa → Wieluń), drogą wojewódzką numer 480 (Sieradz → Widawa → Szczerców), drogą wojewódzką numer 473 (Koło → Dąbie → Uniejów → Balin → Szadek → Łask → Piotrków Trybunalski) oraz drogą wojewódzką numer 482 (Pabianice → Łask → Zduńska Wola → Sieradz → Złoczew → Lututów → Wieruszów → Kępno → Bralin). W powiecie łaskim lokalizuje się park krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki, Muzeum Historii Łasku, Duża Woda, ferma strusi oraz dwór w Chrabicach Górnych. Jak łatwo się domyślić na wyżej wymienionych drogach krajowych oraz wojewódzkich ruch jest niemały. W rejony powiatu chętnie przyjeżdżają turyści z kraju, jak i z zagranicy.

W powiecie łaskim przyjezdni, których dotknie problem uszkodzonej turbosprężarki samochodowej, odnajdą autoryzowane serwisy mechaniczne, które z przyjemnością zajmą się zepsutą turbosprężarką. Zużyta turbina to bolączka wielu kierowców poruszających się autami z sinikami diesla, na szczęście w obecnych czasach, przy doskonale rozwiniętej technologii i metodyce naprawiania turbo szybko i korzystnie można naprawić turbosprężarkę. Cennik co do usług: regeneracji, remontu i naprawy turbosprężarek samochodowych dla powiatu łaskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po przywróceniu sprawności u fachowców, powiat łaski Naprawione przez profesjonalistów turbo z powiatu łaskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat łaski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat łaski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat łaski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat łaski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat łaski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat łaski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat łaski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat łaski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat łaski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
98-100 Łask Utrata Objazdowa LAS01N 51.596031/19.130610 Wyszukaj
98-100 Łask Osiedle Mickiewicza Juliusza Słowackiego LAS02N 51.592739/19.129530 Wyszukaj
98-100 Łask Osiedle Batorego Warszawska LAS01G 51.591419/19.143221 Wyszukaj
98-170 Widawa Nowy Rynek WDA01A 51.436520/18.938370 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.