Localizations image

98-330 Pajęczno • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Pajęczna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.82

Jadąc przez Pajęczno, twoja turbina uległa awarii i potrzebuje szybkiej regeneracji? Dla takich osób jak ty w Pajęcznie powstał warsztat regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się regeneracją turbo w szybkim czasie. Warto zauważyć, że opcja regeneracji turbin jest coraz częściej wybierana przez posiadaczy diesli, niż opcja zakupu nowej części, gdyż technologie regeneracji są tak dobre, że przywracają turbinie fabryczne osiągi.


Regeneracja i naprawa turbin w Pajęcznie

Samo miasto Pajęczno położone jest w graniach województwa łódzkiego, w powiecie pajęczańskim, na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, nad rzeką Wartą. Jeśli chodzi o historię miasta Pajęczno, to pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII wieku, a w roku 1265 miasto uzyskuje przywilej lokacyjny. Powierzchnia Pajęczna to około 20 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6800 osób.

Przez Pajęczno przebiega droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka → Rudniki → Działoszyn → Pajęczno → Nowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik).

Najważniejsze zabytki w mieście Pajęczno to przede wszystkim: barokowe Sanktuarium Maryjne pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Leonarda z XVI wieku z obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem z XIII wieku, rynek Starego Miasta, kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XX wieku, cmentarz rzymskokatolicki z XIX wieku, wiatrak z XIX wieku. W Pajęcznie króluje głównie przemysł spożywczy i mięsny. Co więcej, jeśli chodzi o usługi w Pajęcznie, to głównie opierają się ona na motoryzacji, a najlepiej rozwija się warsztat regeneracji turbosprężarek, co jest spowodowane najlepszym zakresem usług w powiecie i najlepszą ceną w okolicy. Cennik dla Pajęczna znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny w Pajęcznie
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Pajęcznie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 9
Kod pocztowy: 98-330 Pajęczno
Współrzędne GPS:
N 51° 8' 44.215'' E 18° 59' 58.885''

Układ turbodoładowania po wyważaniu na stole w pracowni w Pajęcznie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pajęcznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pajęcznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pajęcznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pajęczna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pajęczno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pajęcznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pajęczno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pajęcznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pajęczna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pajęczna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
98-330 Pajęczno 22 Lipca 700-lecia PAJ01N 51.152710/19.004530 Wyszukaj
98-330 Pajęczno Olszówka Tadeusza Kościuszki PAJ02N 51.147869/18.992201 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.