Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 46-100) Namysłowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Zregeneruj turbosprężarkę w Namysłowie już dziś, szybko tanio i w profesjonalnym warsztacie! Oferta warsztatu w Namysłowie opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbiny po awarii. Miasto Namysłów znajduje się w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, nad rzeką Widawą. Namysłów prawa miejskie uzyskało w roku 1249, a pierwsze informacje na temat miasta pojawiły się już w 1041 roku. Powierzchnia miasta Namysłów to około 22,6 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 16200 osób. Jeśli chodzi o nazwę miasta, to według niemieckiego nauczyciela, pochodzi od polskiej nazwy procesu umysłowego „myślenia”.


W przypadku awarii turbiny w Namysłowie skieruj się do warsztatu regeneracji turbosprężarek

Jadać przez Namysłów można skorzystać z dróg wojewódzkich i krajowych takich jak: wojewódzka 451 (OleśnicaBierutów → Namysłów), wojewódzka 454 (Opole → Pokój → Namysłów), krajowa 42 (Namysłów → KluczborkPraszka → Rudniki → DziałoszynPajęczno Nowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik), krajowa 39 (Łagiewniki → Strzelin → Biedrzychów → Owczary → Brzeg → Namysłów → Kępno).

Zabytki, jakie warto zwiedzić w mieście Namysłów to przede wszystkim: kościół parafiany pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła w stylu gotyckim z XV wieku, kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z XV wieku, zamek książęcy z 1360 roku, kaplica cmentarna pod wezwaniem Świętej Trójcy, zespół browaru z ulicy Chrobrego 26, zespół klasztorny franciszkanów z ulicy Krótkiej 4. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to bardzo dobrze rozwinął się tu przemysł spożywczy, piwowarski, metalowy i obuwniczy. Swoje siedziby mają tu firmy takie jak: Nestle i Browar Namysłów. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że nie brakuje tu nowych inwestorów przybywających autami, jak i mieszkańców poruszających się autami do pracy. Dlatego też właśnie w mieście powstał warsztat zajmujący się profesjonalną regeneracją turbosprężarek, co jest dobrą wiadomością dla posiadaczy aut z silnikiem diesla. Warto też wspomnieć o tym, że warsztat w Namysłowie na kżdą zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. W tabeli poniżej zostały przedstawione ceny dla miasta Namysłów.


Regeneracja Turbiny Namysłow

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Namysłowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 13
Kod pocztowy: 46-100, Namysłów
Współrzędne GPS:
N 51° 4' 30.647'' E 17° 43' 3.848''

Turbosprężarka przed demontażem w profesjonalnym serwisie w Namysłowie Naprawione przez fachowców turbo z Namysłowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Namysłowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Namysłowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Namysłowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Namysłowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Namysłów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Namysłowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Namysłów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Namysłowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Namysłowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Namysłowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
46-100 Namysłów Stare Miasto Bohaterów Warszawy NAM01N 51.075851/17.725479 Wyszukaj
46-100 Namysłów Bolesława Chrobrego POP-NAM2 51.077320/17.713909 Wyszukaj
46-100 Namysłów Władysława Stanisława Reymonta NAM02N 51.075161/17.707979 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.