Localizations image

Powiat namysłowski – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie opolskim, powiat namysłowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W powiecie namysłowskim od tej chwili ekspresowo będziesz mógł naprawić swoją zużytą turbinę dzięki zlokalizowanym w regionie warsztatom mechanicznym specjalizującym się w naprawach turbo. Adresy mechaników, dla których naprawa turbo to czysta przyjemność znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Powiat namysłowski to jednostka administracyjna położona w województwie opolskim, istniejąca od 1999 roku, w którym wprowadzono reformę administracyjną. Siedzibą powiatu namysłowskiego jest miasto Namysłów. Zdecydowana większość regionu tego powiatu leży na Dolnym Śląsku. Z powiatem namysłowskim graniczą: powiat kluczborski, powiat opolski, powiat brzeski, powiat oławski, powiat oleśnicki oraz powiat kępiński.


Jak przebiega proces regeneracji w warsztacie w powiecie namysłowskim?

W powiecie namysłowskim natrafimy na wiele ciekawych zabytków, takich jak: późnogotycki kościół parafialny pod wezwaniem śś. Piotra i Pawła w Namysłowie, zespół klasztorny franciszkanów, park miejski, zamek książęcy z 1360 roku, renesansowa fontanna oraz cmentarz żydowski. Jak dojechać do powiatu namysłowskiego? Oto drogi prowadzące w jego region: droga krajowa numer 39 (Łagiewniki → Strzelin → Biedrzychów – Owczary – BrzegNamysłówKępno), droga krajowa numer 42 (Namysłów → KluczborkPraszka → Rudniki → DziałoszynPajęcznoNowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik), droga wojewódzka numer 454 (Opole → Pokój → Namysłów), a także droga wojewódzka numer 451 (OleśnicaBierutów → Namysłów). Przez owe trasy przejeżdża codziennie niemożliwa do przeliczenia liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych, większa część z nich turbodoładowane silniki. Turbosprężarka podwyższa autom moc oraz zmniejsza ich spalanie, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, sprawia, że silnik jest sprawniejszy i bardziej dynamiczny. Jej konstrukcja jest bardzo precyzyjnie zbudowana. Tak więc, jak widać, zalet turbo jest sporo, jednak nie brakuje mu również wad. Podstawową wadą turbin jest towarzyszące pracy turbo środowisko, dokładnie chodzi tu o wysokie temperatury oraz ogromne siły, jakie działają na turbosprężarki. Stąd właśnie bardzo często dochodzi do awarii turbosprężarek. Na pomoc zużytym turbinom wychodzą znajdujący się w powiecie namysłowskim fachowcy od turbo.

Z najniższymi cenami usług dotyczącymi naprawy oraz regeneracji turbin w powiecie namysłowskim zapoznać się można dzięki poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina po wyważaniu w profesjonalnym serwisie, powiat namysłowski Naprawiona w pełni turbina z powiatu namysłowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat namysłowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat namysłowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat namysłowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat namysłowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat namysłowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat namysłowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat namysłowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat namysłowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat namysłowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
46-100 Namysłów Stare Miasto Bohaterów Warszawy NAM01N 51.075851/17.725479 Wyszukaj
46-100 Namysłów Bolesława Chrobrego POP-NAM2 51.077320/17.713909 Wyszukaj
46-100 Namysłów Władysława Stanisława Reymonta NAM02N 51.075161/17.707979 Wyszukaj
46-034 Pokój 1 Maja POP-POJ1 50.903889/17.838680 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.