Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 3 warsztatach w Aleksandrowie Łódzkim (kod 95-070)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Regeneracja turbosprężarek w Aleksandrowie Łódzkim dostępna w jednym z najlepszych serwisów w mieście! W serwisie w Aleksandrowie Łódzkim turbiny są regenerowane tylko przy użyciu nowych oryginalnych części, dlatego też efekt to przywrócenie turbinom fabrycznych osiągów. Miasto Aleksandrów Łódzki znajduje się w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim i należy do aglomeracji łódzkiej. Aleksandrów Łódzki należy do Związku Miast Polskich, warto też wspomnieć, że jest miastem satelickim Łodzi i znajduję się w odległości 11 kilometrów od niej. Założycielem osady miejskiej na terach miasta w wieku XIX był Rafał Bartoszewski herbu Sulima. Dawniej było miastem prywatnym Królestwa Kongresowego. Obszar miasta Aleksandrów Łódzki to około 13,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 21370 osób.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w serwisie w Aleksandrowie Łódzkim?

Przez miasto Aleksandrów Łódzki można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 71 (Sosnowiec → Zgierz → Aleksandrów Łódzki → Konstantynów ŁódzkiPabianiceRzgów) oraz z drogi krajowej numer 72 (Konin → TurekUniejów → Balin → Łódź → BrzezinyRawa Mazowiecka).

Do najważniejszych zabytków miasta Aleksandrów Łódzki należą: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Rafała i Michała Archaniołów, który jest najstarszym budynkiem w gminie, dawny kościół ewangelicko-augsburski pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki, ratusz miejski z 1824 roku, park miejski w stylu angielskim z 1824 roku, willa i fabryka Alberta Stillera. Miasto bardzo dobrze się rozwija i może pochwalić się jednym z najlepszych w okolicy serwisów regeneracji turbosprężarek. Jest to dobrą informacją dla posiadaczy aut z silnikami diesla, które są coraz bardziej popularne na drogach miasta. Dzięki specjalnym maszynom serwis w Aleksandrowie Łódzkim przeprowadza cały proces regeneracji bardzo szybko i na najwyższym poziomie. Żeby plusów nie było za mało, to serwis wykonuje regenerację w ekspresowym tempie i do tego w korzystnej cenie, co obrazuje tabela poniżej, stworzona specjalnie dla miasta Aleksandrów Łódzki.

 


Regeneracja Turbiny Aleksandrów Łódzki

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 69
Kod pocztowy: 95-070, Aleksandrów Łódzki
Współrzędne GPS:
N 51° 49' 1.04'' E 19° 18' 49.713''


lub

Ul. Warszawska 3
Kod pocztowy: 95-069 Aleksandrów Łódzki

Turbina po demontażu u fachowców w Aleksandrowie Łódzkim Naprawiona turbosprężarka przesłana przez klienta z Aleksandrowa Łódzkiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Aleksandrowie Łódzkim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Aleksandrowie Łódzkim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Aleksandrowem Łódzkim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Aleksandrowa Łódzkiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Aleksandrów Łódzki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Aleksandrowie Łódzkim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Aleksandrów Łódzki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Aleksandrowie Łódzkim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Aleksandrowa Łódzkiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Aleksandrowa Łódzkiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
95-070 Aleksandrów Łódzki Rafałki Ignacego Daszyńskiego ALL01N 51.823490/19.303160 Wyszukaj
95-070 Aleksandrów Łódzki Szatonia Józefa Piłsudskiego ALL01A 51.813049/19.316320 Wyszukaj
95-070 Aleksandrów Łódzki Rafałki Józefa Ignacego Kraszewskiego ALL01G 51.817719/19.314501 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.