Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat opoczyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Awaria turbosprężarki w powiecie opoczyńskim? Nie masz gdzie dostarczyć swojej turbosprężarki? Jest na to sposób. Dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek naprawisz już dziś turbosprężarkę w powiecie opoczyńskim. Powiat opoczyński istnieje od 1999 roku i mierzy 1040 kilometry kwadratowe. Ludność powiatu opoczyńskiego to około 77 200 osób. Powiat znajduje się w województwie łódzkim i graniczy z powiatami: powiatem koneckim, powiatem tomaszowskim, powiatem piotrkowskim i powiatem przysuskim.


Regeneracja turbin samochodowych na terenie powiatu opoczyńskiego

Drogi przebiegające przez powiat opoczyński: droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnik Janów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin), droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻary → Żagań → SzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁask → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Opoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk), droga wojewódzka numer 713 (Łódź → Andrespol → KurowiceUjazdTomaszów Mazowiecki → Januszewice → Opoczno), droga wojewódzka numer 726 (Rawa Mazowiecka → Inowłódz → Opoczno → Żarnów) i droga wojewódzka numer 728 (Grójec → Nowe Miasto nad Pilicą → Końskie → ŁopusznoJędrzejów). Zabytki, jakie warto zobaczyć w powiecie opoczyńskim to: śródmieście miasta Opoczno, zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem. św. Bartłomieja, dom „Esterki”, który obecnie to Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz nowy cmentarz żydowski w Opocznie. Jak widać, zabytków tutaj jest wiele, kierowców znajdujących się w potrzebie zregenerowania swojej turbiny też nie brakuje, mechanicy z powiatu opoczyńskiego o tym wiedzą i chętnie pomagają w usunięciu problemu.

Wyżej wymienionymi drogami dojedziesz do najbliższego serwisu regeneracji turbosprężarek, który posiada najlepszej marki maszyny, sprzęty i przyrządy służące do naprawy turbin. Regeneracja turbiny pozwoli na ponowne przywrócenie mocy auta oraz pozwoli nam zaoszczędzić dużo pieniędzy, gdyż zakup nowej turbiny to koszt niekiedy sięgający nawet do czterech tysięcy a regeneracja wyniesie nas około tysiąca złotych. Cennik usług oferowanych przez warsztaty mechaniczne znajdujące się w powiecie opoczyńskim znajdziesz w tabeli poniżej.

Turbo po czyszczeniu na stole w laboratorium, powiat opoczyński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat opoczyński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat opoczyński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat opoczyński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat opoczyński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat opoczyński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat opoczyński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat opoczyński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat opoczyński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat opoczyński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-340 Drzewica Kolejowa DRW01A 51.447781/20.477020 Wyszukaj
46-100 Idzikowice Idzikowice 24C POP-IDZ1 51.450909/20.347200 Wyszukaj
26-300 Opoczno Stare Miasto Bolesława Limanowskiego POP-OPC3 51.373489/20.283970 Wyszukaj
26-300 Opoczno Śmiglówka Piotrkowska OPC01A 51.375900/20.272881 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.