Localizations image

Kod 99-200 Poddębice – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Poddębicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.72

Wracając z pracy w mieście Poddębice, twoja turbina padła i chcesz ją szybko zregenerować? Na szczęście w Poddębicach znajduje się nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek, który specjalizuje się regeneracji nawet najcięższych przypadków. Jako że na drogach miasta Poddębice diesli nie brakuje, to warsztat nie może narzekać na brak ruch, ale nie traci przy tym na jakości wykonania usług.


Profesjonalna regeneracja turbin po awarii w Poddębicach

Jeśli chodzi o miasto Poddębice, to położone jest ono w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, nad Nernem. Pierwsze informacje na temat miasta pochodzą z roku 1388, które znajdują się w łęczyckich księgach sądowych. Po raz pierwszy prawa miejskie Poddębice uzyskują w roku 1400. Podczas II wojny światowej miasto należało do Kraju Warty pod nazwą Wandalenbruck. Obszar, który zajmuje miasto Poddębice to około 5,9 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7670 osób.

Przez miasto Poddębice przebiega droga wojewódzka numer 703 (Porczyny → Poddębice → Gostków → Łęczyca → Piątek → Łowicz) oraz droga krajowa numer 72 (Konin → TurekUniejów → Balin → Łódź → BrzezinyRawa Mazowiecka).

Najcenniejsze zabytki Poddębic to przede wszystkim: pałac z epoki renesansu z 1617 roku, kościół świętej Katarzyny z 1610 roku, kościół ewangelicki z 1871 roku. W mieście znajduje się również szlak turystyczny imienia Marii Konopnickiej o długości 14 kilometrów. Oprócz pięknych zabytków, w mieście Poddębice znajduje się wyżej wymieniany warsztat regeneracji turbosprężarek, który specjalizuje się w ekspresowej regeneracji turbo, co spowodowane jest posiadaniem specjalistycznych maszyn regeneracji, do tego właśnie przeznaczonych. Ceny, jakie oferuje warsztat, znajdują się w tabeli poniżej i zostały stworzone tak, aby każdy użytkownik diesla, mógł pozwolić sobie na tę usługę.


Regeneracja Turbiny PoddębiceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Poddębicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: gen. Pułaskiego 1
Kod pocztowy: 99-200, Poddębice
Współrzędne GPS:
N 51° 53' 37.572'' E 18° 57' 6.461''

Układ turbodoładowania po przygotowaniu na stole w pracowni z Poddębic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Poddębicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Poddębicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Poddębic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Poddębice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Poddębicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Poddębice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Poddębicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Poddębic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Poddębic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
99-200 Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.