Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 16-050) Michałowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Posiadacze uszkodzonych turbin w Michałowie znajdą pomoc w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek. Serwis ten oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Dlaczego cena nowej turbiny jest o wiele wyższa niż turbiny zregenerowanej? Ponieważ regeneracja turbiny to tylko wymiana niezbędnych części na nowe pomijając korpus, natomiast produkcja nowych turbin jest związana z wysokimi kosztami materiałów, z których tworzy się korpus turbiny.


Usługa czyszczenia i regeneracji turbosprężarek w Michałowie

Samo miasto Michałowo położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, w gminie Michałowo, nad rzeką Supraśl i jest siedzibą gminy Michałowo. Teren Michałowa to około 2 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3100 osób. Michałowo powstało w wieku XVIII, a prawa miejskie uzyskało dopiero w roku 2009. Do zabytków Michałowa zalicza się: stary kościół parafialny pod wezwaniem Opatrzności Bożej, cmentarz kościelny, cerkiew prawosławną pod wezwaniem Świętego Mikołaja drewniany z początki XX wieku. Obok miasta Michałowo znajduje się część Puszczy Knyszyńskiej, a dokładnie fragment Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

Przez Michałowo przebiega droga wojewódzka numer 686 (Zajma → Michałowo → Jałówka), wojewózka numer 687 (Juszkowy Gród → Bondary → Narewka → Nowosady) oraz krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki).

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wizytę w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek, to dodamy jeszcze, że turbiny są tu regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn, nowych oryginalnych części, a na regenerację udzielana jest roczna gwarancja. Cennik dla miasta Michałowo wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny MichałowoSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Michałowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Białostocka 3
Kod pocztowy: 16-050 Michałowo
Współrzędne GPS:
N 53° 2' 16.078'' E 23° 36' 9.551''

Turbosprężarka po wymianie w autoryzowanej pracowni z Michałowa Turbsoprężarka wyjęta z auta przystosowana do regeneracji przesłana z Michałowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Michałowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Michałowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Michałowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Michałowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Michałowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Michałowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Michałowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Michałowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Michałowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Michałowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-050 Michałowo Plac 11 Listopada MIP01N 53.035938/23.603580 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.