Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 17-200) Hajnówce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Mieszkasz w Hajnówce i nie wiesz, gdzie w mieście można zregenerować turbosprężarkę? Na to pytanie odpowie nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek! Wybierz w Hajnówce do tego serwis regeneracji turbosprężarek z najlepszymi maszynami do regeneracji. Na drogach miasta Hajnówka pojawia się coraz więcej diesli, z tego też względu w mieście powstała pracownia zajmująca się regeneracją uszkodzonych turbin z diesli.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Hajnówce

Samo miasto Hajnówka położone jest w województwie podlaskim, w powiecie hajnowskim, na Równinie Bielskiej, na zachodnim krańcu Puszczy Białowieskiej. Najbliżej miasta Hajnówka znajdują się miasta takie jak: Bielsk Podlaski (27 kilometrów), Kleszczele (28 kilometrów), Brańsk (50 kilometrów), Białystok (62 kilometry). Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 21,3 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 21185 osób.

Przez miasto Hajnówka przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 685 (Zabłudów → Narew → Nowosady → Hajnówka → Kleszczele), wojewódzka 689 (Bielsk Podlaski → Hajnówka → Białowieża).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w mieście Hajnówka to: drewniana cerkiew pod wezwaniem Świętych Braci Machabeuszy z roku 1846, kościół parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego z 1977 roku, sobór Świętej Trójcy, cerkiew Wszystkich Świętych, kaplica prawosławna świętego Tomasza Apostoła z XIX wieku, cerkiew prawosławna Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy z XIX wieku, kapliczka prawosławna pod wezwaniem Matki Boskiej Kazańskiej z 1986 roku. Miasto jest głównie ośrodkiem turystyczny, znajdują się tu nie tylko piękne zabytki, ale również lasy, szlaki turystyczne i kolej wąskotorowa. Gospodarka Hajnówki również rozwija się bardzo dobrze pod kątem przemysłu, a miasto pochwalić się może jednym z najlepszych i najtańszych w okolicy serwisów regeneracji turbosprężarek. Serwis w Hajnówce zajmuje się regeneracją wszystkich typów turbin, robi to dzięki specjalistycznym maszynom, a klienci wybierają ten serwis również ze względu na doskonałą cenę. W tabeli poniżej znajdują się ceny za usługi dla miasta Hajnówka.


Regeneracja Turbiny Hajnówka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Hajnówce, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Lipowa 73
Kod pocztowy: 17-200 Hajnówka
Współrzędne GPS:
N 52° 44' 45.437'' E 23° 35' 25.941''

lub

Poczta Polska
Ulica: Aleksego Zina 2
Kod pocztowy: 17-200 Hajnówka

Turbina po wyważaniu w profesjonalnym serwisie z Hajnówki Turbosprężarka samochodowa do regeneracji otrzymana od klienta z Hajnówki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Hajnówce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Hajnówce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Hajnówką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Hajnówki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Hajnówka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Hajnówce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Hajnówka)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Hajnówce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Hajnówki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Hajnówki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
17-200 Hajnówka Milenium Stefana Batorego HJN01A 52.741501/23.586599 Wyszukaj
17-200 Hajnówka Milenium Stefana Batorego HJN01N 52.741131/23.586399 Wyszukaj
17-200 Hajnówka Kolonia Czerwona Elizy Orzeszkowej HJN02N 52.731979/23.590700 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.