Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat hajnowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Nieprawidłowe działanie turbosprężarki spotkało Cię akurat w powiecie hajnowskim? To nic poważnego, gdyż dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek bez problemu trafisz do odpowiedniego mechanika, który przywróci Twoje turbo do pełnej sprawności. Powiat hajnowski to jednostka administracyjna zlokalizowana w województwie podlaskim, utworzona w 1999 roku. Siedzibą powiatu hajnowskiego jest miasto Hajnówka, kolejnym miastem należącym do powiatu hajnowskiego jest miasto Kleszczele. Oprócz miast w powiecie hajnowskim sytuuje się siedem gmin wiejskich: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Narew i Narewka.


Dojazd do warsztatu w powiecie hajnowskim jest bardzo prosty

Do najbardziej znanych zabytków w powiecie hajnowskim należą: łaźnia zakładowa z 1937 w stylu modernistycznym, domek dróżnika z końca XIX wieku, sobór Świętej Trójcy, cerkiew Wszystkich Świętych, baraki wojskowe z okresu I wojny światowej oraz socrealistyczny budynek domu kultury HPSDD „Górnik”. Do terenów powiatu hajnowskiego prowadzą: droga krajowa numer 66 (ZambrówWysokie MazowieckieBrańskBielsk PodlaskiKleszczeleCzeremcha), droga wojewódzka numer 693 (Siemiatycze – Kleszczele), droga wojewódzka numer 685 (Zabłudów → Narew – Nowosady → Hajnówka → Kleszczele), droga wojewódzka numer 689 (Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża) oraz droga wojewódzka 697 (Juszkowy Gród – Bondary – Narewka → Nowosady). W przypadku uszkodzenia samochodu w powiecie hajnowskim nie będzie problemu z jego naprawą, ponieważ w tamtejszej okolicy zlokalizowanych jest wiele serwisów mechanicznych zajmujących się wszelakimi usterkami aut. Najbardziej narażonym na awarię elementem w pojazdach osobowych są turbosprężarki, dlatego, że specyfika ich pracy oparta jest na trudnych warunkach, takich jak ogromne siły wirujące oraz wysokie temperatury. Wobec tego w powiecie hajnowskim powstała duża ilość serwisów mechanicznych, specjalizujących się w remoncie turbo.

Ceny za usługi w powiecie hajnowskim, czyli: naprawa oraz regeneracja turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii, rozbiórka w celu ustalenia przyczyny uszkodzenia turbo, montaż oraz demontaż turbin znajdziecie Państwo w poniższej tabeli.

Turbina przed wysyłką u fachowców, powiat hajnowski Przesłana z powiatu hajnowskiego turbosprężarka samochodowa przygotowana do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat hajnowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat hajnowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat hajnowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat hajnowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat hajnowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat hajnowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat hajnowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat hajnowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat hajnowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
17-240 Czeremcha 1 Maja CRH01N 52.515919/23.351490 Wyszukaj
17-200 Hajnówka Milenium Stefana Batorego HJN01A 52.741501/23.586599 Wyszukaj
17-200 Hajnówka Milenium Stefana Batorego HJN01N 52.741131/23.586399 Wyszukaj
17-200 Hajnówka Kolonia Czerwona Elizy Orzeszkowej HJN02N 52.731979/23.590700 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.