Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Czarną Białostocką (kod pocztowy 16-020) i w Czarnej Białostockiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

W drodze do pracy w mieście Czarna Białostocka, turbina padła i potrzebuje regeneracji? Nic strasznego, wszystko załatwisz w nowym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście! Serwis oferuje usługę regeneracji turbin, przy użyciu nowoczesnych maszyn, co daje najlepszy rezultat.


Gdzie zregenerować uszkodzoną turbinę w Czarnej Białostockiej?

Jeśli chodzi o miasto Czarna Białostocka, to położone jest ono w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, na Wysoczyźnie Białostockiej i zaliczane jest do aglomeracji białostockiej. Pierwsze grodzisko na terenie miasta powstało w XIII wieku. Miasto Czarna Białostocka otoczone jest lasami Puszczy Knyszyńskiej, a w mieście swoją siedzibę ma Nadleśnictwo Czarna Białostocka. Jeśli chodzi o obszar, jaki zajmuje miasto, to wynosi on mniej więcej 14,3 kilometra kwadratowego, a liczba osób zamieszkujących Czarna Białostocką to około 9510.

Przez miasto Czarna Białostocka przebiega droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Najciekawsze atrakcje turystyczne miasta Czarna Białostocka to: skansen, Obóz Partyzancki, rezerwat przyrody Budzisk, rezerwat przyrody Jesionowe Góry, rezerwat przyrody Międzyrzecze, leśna kolej wąskotorowa o długości 20 kilometrów, zalew wodny Czapielówka. Natomiast do najpiękniejszych zabytków należą: cerkiew Świętych Niewiast Niosących Wonności, kościół pod wezwaniem Świętej Rodziny z 1974 roku, kościół pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego.

Gospodarka w mieście Czarna Białostocka rozwija się bardzo dobrze, a miasto szczycie się posiadaniem najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek. Jest on wybawieniem dla posiadaczy diesli, których turbiny uległ awarii z różnych przyczyn. Ceny serwisu są bardzo konkurencyjne, co dodatkowo przyciąga klientów, a cennik poniżej pokazuje to jeszcze dokładniej.


Regeneracja Turbiny Czarna BiałostockaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Czarnej Białostockiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Sienkiewicza 1c
Kod pocztowy: 16-020 Czarna Białostocka
Współrzędne GPS:
N 53° 18' 1.577'' E 23° 17' 18.682''

Turbo po wizycie w ASO u fachowców w Czarnej Białostockiej Zregenerowane we stu procentach turbo przywiezione z Czarnej Białostockiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czarnej Białostockiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czarnej Białostockiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czarną Białostocką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czarnej Białostockiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czarna Białostocka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czarnej Białostockiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czarna Białostocka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czarnej Białostockiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czarnej Białostockiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czarnej Białostockiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-020 Czarna Białostocka Osiedle Stalowe Henryka Sienkiewicza CBI432 50.062489/21.247829 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.