Localizations image

Zregeneruj turbo w Supraślu • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 16-030 Supraśla

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Supraśl dostępna od ręki w najlepszej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! W pracowni w Supraślu regenerowane są turbiny wszelkiego typu, co zawdzięcza się specjalistycznym maszynom i nowoczesnym technologią. Dodatkowo w pracowni regeneruje się turbiny w najlepszej cenie, dlatego też mało kto wybiera o wiele droższą opcję zakupu i wymiany turbiny na nową.


Czyszczenie i regeneracja turbin w pracowni w Supraślu

Samo miasto Supraśl położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, nad rzeką Supraślą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Supraśl. Miasto Supraśl jest otoczone lasami Puszczy Knyszyńskiej, a w mieście znajduje się siedziba Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej i dodatkowo zalicza się miasto do aglomeracji białostockiej. Supraśl zostało założone w 1501 roku, a prawa miejskie miasto uzyskało z rąk Aleksandra Jagiellończyka w roku 1504, które zostały potwierdzone w 1509 przez Zygmunta Starego. Obszar miasta Supraśl to około 6 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4600 osób.

Najcenniejsze zabytki miasta Supraśl, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: prawosławny monaster męski Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy Maryi i świętego Apostoła Jana Teologa, rzymskokatolicki kościół parafialny Świętej Trójcy w stylu neobarokowym z XIX wieku, neogotycki kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski z 1870 roku, zespół kaplicy cmentarnej pod wezwaniem Wszystkich Świętych z XVIII wieku, kaplica świętego Jerzego Zwycięzcy z 1901 roku. Gospodarka miasta Supraśl opiera się głównie na przemyśle włókienniczym, odzieżowym i drzewnym, miasto słynie też z dużej ekologii, ze względu na brak przemysłu i ze względu na dobry klimat. Dodatkowo w Supraślu zlokalizowana jest pracownia regeneracji turbosprężarek, która dba o turbiny aut z silnikami diesla i jednocześnie o środowisko. Ceny, jakie oferuje pracownia w Supraślu za usługę regeneracji turbin, zostały zebrane w tabeli poniżej.

Do pracowni regeneracji turbosprężarek w Supraślu można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 676 (Białystok → Supraśl → Krynki).


Regeneracja Turbiny SupraślSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej  w Supraślu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Cieliczańska 2
Kod pocztowy: 16-030 Supraśl
Współrzędne GPS:
N 53° 12' 20.252'' E 23° 20' 36.832''

Układ doładowania przed pakowaniem na stole pracowniczym z Supraśla

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Supraślu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Supraślu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Supraślem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Supraśla 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Supraśl 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Supraślu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Supraśl)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Supraślu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Supraśla do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Supraśla turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-030 Supraśl Dębowik Cieliczańska SPL01N 53.205570/23.343769 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.