Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 16-070) Choroszczy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.65

Potrzebujesz zregenerować turbinę w mieście Choroszcz? Wybierz się w Choroszczy do serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu nowoczesnych i specjalistycznych maszyn, które zapewniają turbiną odzyskanie fabrycznych osiągów, co stawia serwis w lepszym świetle i klienci decydują się na opcję regeneracji turbo, zamiast zakupu nowej części.


Gdzie oddać do regeneracji turbinę w mieście Choroszcz?

Samo miasto Choroszcz jest położone w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, nad rzeką Horodianką, zalicza się do aglomeracji białostockiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Choroszcz. Pierwsze ślady ludzkiego osadnictwa na terenach Choroszczy pochodzą z czasów mezolitu, samo miasto powstało w XV wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1507 z rąk króla Zygmunta I. Tereny miasta Choroszcz to około 16,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5800 osób.

Przez miasto Choroszcz przebiega droga ekspresowa S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradz Zduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów → Stare Jeżewo → Białystok).

Do najcenniejszych zabytków miasta Choroszcz zalicza się: zespół klasztorny dominikanów, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela i Szczepana z XVIII wieku, cerkiew prawosławna pod wezwaniem Matki Bożej Opiekuńczej z XIX wieku, zespół pałacowy Branickich, zespół Fabryki Sukna i Kortów Augusta Moesa z XIX wieku. W Choroszczy oprócz pięknych zabytków, na wyróżnienie zasługuje serwis regeneracji turbosprężarek w mieście, który powstał ze względu na coraz większą liczbę aut z silnikami diesla na drogach miasta. Serwis w Choroszczy cieszy się dobrą opinią ze względu na wysoką jakość usług połączoną z atrakcyjną ceną. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Choroszcz, który zawiera ceny za usługi regeneracji turbo, znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny ChoroszczSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Choroszczu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Sienkiewicza 30B
Kod pocztowy: 16-070 Choroszcz
Współrzędne GPS:
N 53° 9' 7.256'' E 22° 59' 10.451''

Turbosprężarka po wyważaniu w pracowni w Choroszczy Mechanizm turbo po remoncie z Choroszczy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Choroszczy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Choroszczy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Choroszczą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Choroszczy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Choroszcz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Choroszczy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Choroszcz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Choroszczy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Choroszczy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Choroszczy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-070 Choroszcz Osiedle Wichrowe Wzgórze Powstania Styczniowego CRS556 53.148682/22.987289 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.