Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Szczuczynem (kod pocztowy 19-230) i w Szczuczynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Szczuczyn dostępna w najlepszej cenie w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek! Serwis w Szczuczynie oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracji turbosprężarek, dlatego też klienci kierują się właśnie tu. Dzięki specjalistycznym maszynom i nowoczesnym technologią oraz pracy na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta serwis uzyskuje najlepszy efekt finalny procesu regeneracji.


Czy regeneracja turbin w Szczuczynie jest możliwa?

Samo miasto Szczuczyn położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie grajewskim, w odległości 57 kilometrów od Łomży i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Szczuczyn. Obszar, jaki zajmuje Szczuczyn to około 13,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3400 osób. Historia miasta Szczuczyn zaczyna się około XV wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1692. Do zabytków Szczuczyna, które warto zobaczyć, zalicza się: klasztor zakonu pijarów w stylu barkowym wybudowany w XVII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny z XVIII wieku w stylu barokowym, kolegium pijarów z 1706 roku w stylu barkowym, zespół Poczty Polskiej w stylu klasycystycznym z 1863 roku, dom Żyda „Ozerowicza” z 1853 roku.

Przez miasto Szczuczyn przebiegają drogi takie jak: krajowa numer 61 (Warszawa → LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów) oraz krajowa numer 58 (Olsztynek → Zgniłocha → Jedwabno → Szczytno → Babięta → Ruciane-NidaPisz Biała Piska → Szczuczyn).

Szczuczyn jest głównie ośrodkiem usługowym i drobnego przemysłu spożywczego i ceramicznego. Jednak najbardziej miasto Szczuczyn szczyci się posiadaniem w swoich granicach serwisu regeneracji turbosprężarek, do którego swoje turbiny oddaje mieszkańcy miasta, jak i okolicznych wiosek, co jest związane poniekąd z najlepszą ceną, ale także z najwyższą jakością wykonywanych usług. Cennik dla miasta Szczuczyn wraz ze szczegółowymi cenami za usługi został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny SzczuczynSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Szczuczynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Jana Kilińskiego 61
Kod pocztowy: 19-230 Szczuczyn
Współrzędne GPS:
N 53° 34' 6.61'' E 22° 16' 56.849''

Układ doładowania po serwisie w laboratorium w Szczuczynie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczuczynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczuczynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczuczynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczuczyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczuczyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczuczynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczuczyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczuczynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczuczyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczuczyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
19-230 Szczuczyn Nowe Miasto Jana Kilińskiego SCC01N 53.565498/22.284510 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.