Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 12-230) Biała Piska • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Biała Piska dostępna w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek! W pracowni w Białej Piskiej każdy posiadacz uszkodzonej turbiny znajdzie pomoc, ze względu na posiadanie specjalistycznych maszyn do regeneracji, pracownia jest w stanie zregenerować każdą turbinę i przywrócić jej fabryczne osiągi. Jeśli chodzi o miasto Biała Piska, to jest ono położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Biała Piska. Powierzchnia Białej Piskiej to około 3,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4000 osób. Miasto powstało w 1428 roku, a prawa miejskie uzyskało dopiero w roku 1722.


Dojazd do pracowni regeneracji turbosprężarek w Białej Piskiej jest bardzo łatwy

Przez miasto Biała Piska przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 667 (Nowa Wieś Ełcka → Drygały → Biała Piska), krajowa numer 58 (Olsztynek → Zgniłocha → Jedwabno → Szczytno → Babięta → Ruciane-NidaPisz → Biała Piska → Szczuczyn).

Do zabytków miasta Biała Piska, które warto zobaczyć, zalicza się: kościół świętego Andrzeja Boboli w stylu barkowym wybudowany w latach 1756-1763 według projektu K.F. Schinkla, ratusz z początku XX wieku, zabudowa małomiasteczkowa z przełomu XIX i XX wieku.

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Biała Piska, to opiera się ona głównie na drobnym przemyśle spożywczym o drzewnym, ale także na usługach związanych z motoryzacją, czego przykładem jest pracownia regeneracji turbosprężarek. Klienci pracowni w Białej Piskiej o wiele częściej wybierają opcję regeneracji turbin, gdyż zakup i wymiana nowej turbosprężarki to o wiele wyższy koszt, a jako że turbina po regeneracji ma wymienione wszystkie niezbędne części na nowe, niczym nie odbiega od nowej turbiny. Cennik dla miasta Biała Piska wraz z cenami za usługę regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po regeneracji w laboratorium z Białej Piskiej Przesłana turbina do regeneracji z Białej Piskiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Białej Piskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Białej Piskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Białą Piską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Białej Piskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Biała Piska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Białej Piskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Biała Piska)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Białej Piskiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Białej Piskiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Białej Piskiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
12-230 Biała Piska Osiedle Urzędnicze Juliusza Słowackiego BPS01N 53.610592/22.062321 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.