Localizations image

Regeneracja turbosprężarek – powiat grajewski • Profesjonalna naprawa turbin • Czyszczenie turbo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.61

Problemem dla osób z powiatu grajewskiego może być odnalezienie firmy naprawiającej turbosprężarki. Nasza strona Regeneracja Turbosprężarek ma za zadanie pomagać kierowcom w odnalezieniu serwisu regeneracji, czyszczenia oraz naprawy turbosprężarek. Powiat grajewski położony jest w województwie podlaskim, utworzony został w 1999 roku. Powiat grajewski graniczy z następującymi powiatami: monieckim, łomżyńskim, augustowskim, piskim oraz ełckim.


Gdzie w powiecie grajewskim można dobrze zregenerować uszkodzone turbo?

Prowadzącymi drogami do powiatu grajewskiego są drogi: droga krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki), droga krajowa numer 61 (Warszawa → LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomża → Grajewo → Augustów) oraz droga wojewódzka numer 668 (Piątnica Poduchowna → Przytuły → Osowiec).
W powiecie grajewskim znajduje się Muzeum pożarnictwa w Szczucinie, kościół imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie, dworzec kolejowy w Grajewie, Dworek Opartowo oraz wieża ciśnień w Grajewie. Przez powiat grajewski przejeżdża kilkadziesiąt tysięcy samochodów osobowych i ciężarowych, większość z nich posiada turbiny. Turbo to bardzo ważny element w naszych autach, bez sprawnego turbo pojawiają się następujące objawy: biały lub czarny dym, dziwny dźwięk spod maski przypominający odgłos tarcia metali, szarpanie auta podczas przyspieszania oraz ubytki oleju.

W powiecie grajewskim natrafimy na wiele warsztatów samochodowych, w tym takich, które zajmują się regeneracją turbosprężarek. Regeneracja turbiny to dość skomplikowany proces, ale dla mechaników z powiatu grajewskiego nie ma rzeczy nie do zrobienia, oni poradzą sobie z każdym problemem dotykającym nasze samochody. Cennik do usług: czyszczenie, montaż, demontaż turbosprężarek, naprawa i regeneracja turbin oraz wyważanie turbo dla powiatu grajewskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności w pracowni, powiat grajewski Naprawione oraz wyregulowane turbo otrzymane od mieszkańca powiatu grajewskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat grajewski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat grajewski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat grajewski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat grajewski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat grajewski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat grajewski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat grajewski)

Opis

Loader

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat grajewski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat grajewski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
19-200 Grajewo Osiedle 1000-lecia Józefa Piłsudskiego GRA01N 53.644550/22.449631 Wyszukaj
19-200 Grajewo Osiedle Broniewskiego Wojska Polskiego GRA01ML 53.634521/22.475170 Wyszukaj
19-230 Szczuczyn Nowe Miasto Jana Kilińskiego SCC01N 53.565498/22.284510 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.