Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 18-500 Kolnie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kolna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jesteś w trasie i przejeżdżając przez Kolno, zepsuła się turbosprężarka w aucie? Nic strasznego, dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek naprawisz to od ręki i w najlepszej cenie w okolicy! Kolno to miasto znajdujące się w granicach województwa podlaskiego, w powiecie kolneńskim. Prawa miejskie miasto Kolno uzyskało w roku 1425. Dawniej było ono miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia miasta Kolno to około 25 kilometrów kwadratowych, a liczba zaludnienia to około 10400 osób. Jeśli chodzi o nazwę miasta, to pochodzi ona od słowa koło i użyta została po raz pierwszy w roku 1422.


W Kolnie można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki

Przez Kolno przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: krajowa 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice → Sławatycze), wojewódzka 647 (Dęby → Kolno → Gromadzyn → Wykno → Stawiski).

Do zabytków, które warto zobaczyć w Kolnie, należą: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Anny z XIX wieku, synagoga przy ulicy Strażackiej, cmentarz żydowski, dom na placu Wolności 21, cmentarz rzymskokatolicki z XIX wieku. Herb miasta Kolno prezentuje świętego Floriana z chorągwią gaszącego płonący budynek, herb ten funkcjonuje od roku 1765, nadany został przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Gospodarka w mieście prężnie się rozwija ze względu na inwestycje z roku 2009. Z tego powodu na drogach nie brakuje kierowców, a wśród nich posiadaczy aut z silnikiem diesla. Jadąc do pracy, zdarza się awaria auta, być może to turbina, co wtedy? Wystarczy odwiedzić serwis Regeneracja Turbosprężarek i znaleźć najbliższy warsztat w Kolnie, zajmujący się regeneracją turbosprężarek. W poniżej tabeli szacowane koszty za naprawy dla miasta Kolno.


Regeneracja Turbiny Kolno
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kolnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Konopnickiej 2
Kod pocztowy: 18-500 Kolno
Współrzędne GPS:
N 53° 24' 36.055'' E 21° 55' 50.051''

Turbina po serwisie u fachowców w Kolnie Naprawiona fachowo przez wykwalifikowanych mechaników z Kolna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kolnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kolnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kolnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kolna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kolno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kolnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kolno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kolnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kolna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kolna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-500 Kolno Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego 11 Listopada NOK01F 53.413219/21.929819 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.