Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 11-600) Węgorzewo • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zregeneruj turbosprężarkę w Węgorzewie! Usługa regeneracji turbiny w Węgorzewie dostępna jest w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek. Miasto Węgorzewo położone jest w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie węgorzewskim. Miasto podzielone jest na osiedle I, które znajduje się przy prawym brzegu Węgorapy oraz osiedle II, które leży przy lewym brzegu Węgorapy. Powierzchnia miasta to około 11 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba ludności wynosi około 11500 osób. W 1571 miasto uzyskało prawa miejskie. W roku 1656 miasto zostało całkowicie zniszczone przez najazd Tatarów, a następnie w roku 1709 miasto dopadła epidemia dżumy.


Nowa turbina czy regeneracja w serwisie w Węgorzewie?

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie oraz krajowe takie jak: wojewódzka 650 (Stara Różanka → Węgorzewo → Banie Mazurskie → Gołdap), krajowa 63 (Węgorzewo → GiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice → Sławatycze).

Głownie zabytki miasta to przede wszystkim: zamek krzyżacki z roku 1398 w stylu barokowym, kościół św. Piotra i Pawła w stylu gotyckim, ratusz z XIX, pałac i park z połowy XIX wieku, kościół Dobrego Pasterza z roku 1912, kościół bizantyjsko-ukraiński świętego Krzyża z roku 1930. Herb miasta prezentuje w niebieskiej tarczy białą wieżę ze spiczastym czerwonym dachem, na przedniej ścianie wieży widnieje orzeł brandenburski, ze złotą przepaską. Herb nadał miastu książę Prus Albrecht Fryderyk w czasie lokacji miasta w roku 1571. Jadąc zwiedzać zamek krzyżacki, auto odmówiło współpracy? Jeśli to auto z silnikiem diesla, to serwis regeneracji turbosprężarek szybko i tanio naprawi usterkę w Węgorzewie. Na przyszłość warto pamiętać o regularnej wymianie oleju dobrej jakość, czyszczeniu silnika specjalnymi preparatami no i oczywiście o prawidłowym użytkowaniu. Poniżej przestawione zostały ceny napraw dla miasta Węgorzewie.


Regeneracja Turbiny Węgorzewo

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Węgorzewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Zamkowa 9
Kod pocztowy: 11-600, Węgorzewo
Współrzędne GPS:
N 54° 12' 39.348'' E 21° 44' 29.663''

Układ doładowania przed montażem u specjalistów z Węgorzewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Węgorzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Węgorzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Węgorzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Węgorzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Węgorzewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Węgorzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Węgorzewo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Węgorzewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Węgorzewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Węgorzewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-600 Węgorzewo Armii Krajowej WGW01G 54.216091/21.737480 Wyszukaj
11-600 Węgorzewo Zamkowa WEG01N 54.208870/21.743311 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.