Localizations image

Kod 08-300 Sokołów Podlaski – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Sokołowie Podlaskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

W drodze przez Sokołów Podlaski turbina w aucie uległa awarii i potrzebna jest jej regeneracja? W nowym warsztacie w mieście można załatwić to od ręki i w najlepszej cenie w okolicy! Jak pokazują statystyki, najczęstszą przyczyną awarii turbosprężarek jest brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju lub jego słaba jakość. Także bardzo ważnym aspektem w prawidłowym funkcjonowaniu diesla, jest zadbanie o olej, a to na pewno uchroni turbo przed awarią.


Jak przebiega proces regeneracji turbin w warsztacie w Sokołowie Podlaskim?

Samo miasto Sokołów Podlaski znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie sokołowskim, nad rzeką Cetynią. Blisko Sokołowa Podlaskiego znajdują się miasta takie jak: Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Siedlce, Lublin, Siemiatycze, Drohiczyn, Białystok, Łomża. Powierzchnia miasta to około 17,5 kilometra kwadratowego, z czego prawe 70 procent to użytki rolne, natomiast liczba osób zamieszkujących miasto to około 18900. Początki osadnictwa na terenach miasta Sokołów Podlaski sięgają VI wieku przed naszą erą. Prawa miejskie Sokołów Podlaski otrzymał z rąk Wielkiego Księcia Litewskiego w roku 1424.

Przez Sokołów Podlaski można przejechać drogą wojewódzką numer 627 (OstrołękaOstrów Mazowiecka → Małkinia → Kosów Lacki → Sokołów Podlaski), drogą krajową numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze) oraz drogą krajową numer 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrów → Sokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice → Sławatycze).

Zabytki miasta Sokołów Podlaski, które warto zobaczyć to: drewniana kapliczka z figurą świętego Jana Nepomucena z 1802 roku, murowany pałac z 1857 roku projektu Henryka Marconiego, kościół salezjanów świętego Jana Bosco w stylu modernistycznym, kościół pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny, synagoga w Sokołowie podlaskim z ulicy Długiej 29. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to rozwija się tu prężnie kilka zakładów przemysłowych i mniejszych przedsiębiorstw. Ze względu na dobre połączenia drogowe z innymi większymi miastami i dobrze rozwinięty przemysł, aut na drogach miasta nie brakuje. Tak więc nowy serwis regeneracji turbosprężarek, na brak ruchu nie może narzekać. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Sokołów Podlaski, zawierający między innymi ceny za regenerację turbin, znajduje się poniżej.


Regeneracja Turbiny Sokołów PodlaskiSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sokołowie Podlaskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.


Poczta Polska
Ulica: Wolności 44
Kod pocztowy: 08-300, Sokołów Podlaski
Numer telefonu do placówki pocztowej:
43 842 06 00
Współrzędne GPS:

N 52° 24' 26.539 E 22° 14' 29.309

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w nowoczesnej pracowni w Sokołowie Podlaskim

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sokołowie Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sokołowie Podlaskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sokołowem Podlaskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sokołowa Podlaskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sokołów Podlaski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sokołowie Podlaskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sokołów Podlaski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sokołowie Podlaskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sokołowa Podlaskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sokołowa Podlaskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Zory Węgrowska SPO01A 52.407089/22.221750 Wyszukaj
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO02N 52.407681/22.249821 Wyszukaj
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO01N 52.407520/22.241560 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.