Localizations image

Powiat sejneński ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 3 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Twoje turbo nie działa? Jesteś w powiecie sejneńskim i nie wiesz co robić? Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek pożegna Twoje zakłopotanie dzięki systemowi wyszukiwania mechaników zajmujących się remontem turbo. Powiat sejneński na mapie Polski znajduje się województwie podlaskim, reaktywowany w 1999 roku otrzymał siedzibę w mieście Sejny. W skład powiatu wchodzi jedno miasto oraz cztery gminy wiejskie: Giby, Krasnopol, Puńsk oraz Sejny. Sąsiadami powiatu sejneńskiego są dwa powiaty: augustowski i suwalski.


Profejsonalna regeneracja turbosprężarek w powiecie sejneńskim

Do powiatu sejneńskiego zaprowadzą nas trzy drogi: droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa → Grudziądz → IławaOstróda → Olsztyn → MrągowoEłkAugustów → Pomorze → Poćkuny), droga wojewódzka numer 653 (Olecko → Bakałarzewo → SuwałkiSejny → Poćkuny) oraz droga wojewódzka numer 651 (Gołdap → Żytkiejmy → Szypliszki → Sejny). Ponad 20 tysięcy osób mieszka w powiecie sejneńskim, zdecydowanie większość z nich posiada swoje samochody. Najwięcej samochodów osobowych jeżdżących przez powiat sejneński to pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, wyposażonymi w turbosprężarki, o które należy odpowiednio dbać i pamiętać o kilku zasadach eksploatacji. Do najważniejszych reguł wydłużających żywotność turbo należą: regularna wymiana oleju oraz filtra powietrza, dokonywanie terminowych przeglądów, niegaszenie auta bezpośrednio po zakończeniu jazdy, lecz odczekanie chwilę (około 60 sekund) aż turbina się schłodzi. Czasem awaria turbo może być spowodowana wadliwą konstrukcją, lecz to rzadkie przypadki. Jednak jeśli Twoje turbo z niewidomych przyczyn zacznie odmawiać posłuszeństwa i w trakcie jazdy ujrzysz za sobą kłęby dymu, a w trakcie przyspieszania odczujesz spadek mocy oraz szarpanie auta to niezwłocznie odwiedź pobliskiego specjalistę od turbosprężarek.

Powiat sejneński słynie z dostępności mechaników od turbo, do których niekoniecznie trzeba jechać osobiście, wystarczy wysłać im uszkodzoną turbosprężarkę za pomocą kuriera, a oni natychmiast przywrócą turbinie fabryczne osiągi. Cennik usług co do regeneracji turbo wykonywanych przez sejneńskie warsztaty znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po wizycie w ASO na stole w pracowni, powiat sejneński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sejneński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sejneński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sejneński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sejneński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sejneński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sejneński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sejneński)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sejneński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sejneński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-515 Puńsk Adama Mickiewicza PNK01N 54.251652/23.178841 Wyszukaj
16-500 Sejny Gorzelnia Parkowa SEJ01ML 54.105999/23.347000 Wyszukaj
16-500 Sejny Gorzelnia Zawadzkiego POP-SEJ3 54.106251/23.345341 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.