Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 16-010 Wasilkowie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Wasilkowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Wasilkowie jest szybka i profesjonalna! Wszystko to w Wasilkowie w serwisie regeneracji turbosprężarek, którego oferta opiera się na diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbin. Wasilków to miasto położone w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, należące do aglomeracji białostockiej. Miasto liczy około 10700 osób, a powierzchnia jego wynosi około 28 kilometrów kwadratowych. Od Wasilkowa do Białegostoku jest około 3 kilometry, do Czarnej Białostockiej około 14 kilometrów, a do Sokółki 32 kilometry. Z badań wynika, że pierwsze osady na terenach miasta powstawały już w mezolicie. Wskutek działań wojennych, na terenach miasta, zniszczeniu uległo około 20% budynków. Jeśli chodzi o herb Wasilkowa, to przestawia on głowę łosia na żółtym tle, symbolika związana jest z położeniem miasta wśród lasów, gdzie można spotkać łosie. Herb ustanowiony został przez króla Zygmunta augusta w 1566 roku przy okazji nadania praw miejskich.


Gdzie w Wasilkowie można zregenerować turbosprężarkę?

Przez miasto Wasilków przebiega droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → Siemiatycze Międzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → Kraśnik Janów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Chcąc zwiedzić miasto Wasilków, warto odwiedzić miejsca takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w stylu neobarokowym, cerkiew prawosławną pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła, sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie. Warto odwiedzić również Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. W mieście nie brakuje aut na drogach, a wśród nich tych z silnikiem diesla W autach tych najczęstszą przyczyną uszkodzenia turbosprężarki jest brak oleju, jego słaba jakoś lub nieprawidłowe użytkowanie auta, dlatego tak bardzo ważna jest prawidłowa eksploatacja auta. W razie awarii tej części potrzebne są specjalistyczne zakłady zajmujące się ich regeneracją. W Wasilkowie znajduje się jeden z profesjonalnych serwisów zajmujących się regeneracją turbosprężarek, a ceny napraw dla miasta znajdują się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Wasilków
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wasilkowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Polna 2
Kod pocztowy: 16-010 Wasilków
Współrzędne GPS:
N 53° 12' 19.368'' E 23° 12' 23.5''

Turbosprężarka przed montażem u specjalistów z Wasilkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wasilkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wasilkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wasilkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wasilkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wasilków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wasilkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wasilków)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wasilkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wasilkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wasilkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-010 Wasilków Jakimy Kościelna WAS01ML 53.206322/23.207470 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.