Localizations image

Zregeneruj turbo w Sejnach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 16-500 Sejn

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Chcesz zregenerować turbinę w mieście Sejny? Wybierz w Sejnach specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek w mieście. Do serwisu w Sejnach coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z przyczyn takich jak: niewłaściwy olej, brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia oleju, uszkodzenie ciałem obcy, dlatego też warto zadbać o te aspekty, posiadając turbo, a na pewno wydłuży to jego pracę.


Jak zregenerować uszkodzoną turbinę w Sejnach?

Samo miasto Sejny położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie sejneńskim, na Pojezierzu Wschodniosuwalskim, nad rzeką Marychą. Miasto Sejny powstało w wieku XV, a w XVI wieku należało do Iwana Wiśniowieckiego, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało po roku 1795. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Sejny to około 4,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5550 osób.

Przez miasto Sejny przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 653 (Olecko → Bakałarzewo → Suwałki → Sejny → Poćkuny), wojewódzka numer 651 (Gołdap → Żytkiejmy → Szypliszki → Sejny) oraz wojewódzka numer 663 (Pomorze → Sejny).

Najcenniejsze zabytki miasta Sejny to przede wszystkim: zespół klasztorny dominikanów, bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z XVII wieku, kościół po ewangelicki Matki Boskiej Częstochowskiej z XIX wieku, kaplica świętej Agaty z XVIII wieku, Biała Synagoga z XIX wieku, ratusz miejski wybudowany w roku 1846, poczta z końca XIX wieku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Sejny, to rozwija się tu bardzo dobrze przemysł spożywczy, ale również na wyróżnienie zasługuje specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie każdy posiadacz uszkodzonej turbiny znajdzie pomoc. Tu w Sejnach dzięki nowoczesnym technologią i specjalistycznym maszynom diagnostyka, a potem czyszczenie i regeneracji turbiny przebiega szybko, ale profesjonalnie, a dodatkowo jest to oferowane w bardzo dobrej cenie, dzięki czemu klienci częściej wybierają opcję regeneracji turbo, zamiast zakupu nowej części. Cennik zawierający ceny za usługę regeneracji turbo w mieście Sejny znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Sejny

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sejnach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 24
Kod pocztowy: 16-500 Sejny
Współrzędne GPS:
N 54° 6' 22.422'' E 23° 20' 56.675''

Turbosprężarka po przygotowaniu w autoryzowanej pracowni z Sejn

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sejnach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sejnach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sejnami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sejn 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sejny 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sejnach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sejny)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sejnach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sejn do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sejn turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-500 Sejny Gorzelnia Parkowa SEJ01ML 54.105999/23.347000 Wyszukaj
16-500 Sejny Gorzelnia Zawadzkiego POP-SEJ3 54.106251/23.345341 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.