Localizations image

19-500 Gołdap • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Gołdapi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez miasto Gołdap, zastanawiasz się, czy zregenerujesz tu turbosprężarkę? Spokojnie, nasz serwis regeneracja turbosprężarek, rozwieje twoje wątpliwości! Tutaj regeneracja turbiny przebiega przy użyciu nowych i oryginalnych części prosto od producenta. Miasto Gołdap jest miastem uzdrowiskowym, które położone jest w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto to znajdziemy na obszarze historycznej krainy zwanej Litwa Mniejsza. Miasto jest uzdrowiskiem klimatyczno-borowinowym, które specjalizuje się w lecznictwie schorzeń narządów ruchu, stanów pourazowych, reumatycznych oraz części chorób kardiologicznych, z tego względu miasto w roku 2010 uzyskało szereg dotacji na inwestycje uzdrowiskowe. Liczba mieszkańców Gołdapi to około 13700 osób, a powierzchnia to 17,2 kilometrów kwadratowych.


Nowa turbina czy regeneracja w serwisie w Gołdapi

Przez miasto przechodzą drogi krajowe i wojewódzkie: krajowa 65 (Gołdap → OleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki), wojewódzka 650 (Stara Różanka → Węgorzewo → Banie Mazurskie → Gołdap), wojewódzka 651 (Gołdap → Żytkiejmy → Szypliszki → Sejny).

Zastanawiasz się, co warto zobaczyć w Gołdapi? Służymy pomocą, warto tu zobaczyć: konkatedrę Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła z roku 1560, kościół św. Leona, stary cmentarz żydowski z XIX wieku, dwie wieżę ciśnień z XIX wieku. Miasto to z racji bycia miejscem uzdrowiskowym jest oblegane przez kierowców i turystów. W Gołdapi znajduje się również stok narciarski na Pięknej Górze. Wśród nich znajdziemy osoby poruszające się autami z silnikiem diesla. Na pewno nikt nie chciałby, aby jego turbosprężarka zepsuła się w trakcie urlopu zdrowotnego. Dlatego właśnie w Gołdapi znajdziesz miejsce, gdzie zregenerujesz swoją turbosprężarkę. Poniżej cennik przygotowany specjalnie dla miasta Gołdap, dla komfortu klientów. Oferta serwisu w Gołdapi to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, regeneracja i wyważanie turbnin.


Regeneracja Turbiny GołdapSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gołdapi, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Królewiecka 1
Kod pocztowy: 19-500 Gołdap
Współrzędne GPS:
N 54° 18' 23.972'' E 22° 18' 13.903''

Turbina przed pakowaniem w nowoczesnej pracowni w Gołdapi Mechanizm turbosprężarki po remoncie przesłany z Gołdapi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gołdapi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gołdapi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gołdapią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gołdapi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gołdap 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gołdapi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gołdap)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gołdapi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gołdapi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gołdapi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
19-500 Gołdap Osiedle Emilii Plater Ignacego Paderewskiego GOL03N 54.307781/22.312510 Wyszukaj
19-500 Gołdap Osiedle Kościuszki Wojska Polskiego GOL819 54.303558/22.300720 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.