Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 16-200) Dąbrowie Białostockiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Zregeneruj swoją uszkodzoną turbinę w mieście Dąbrowa Białostocka w nowoczesnym zakładzie regeneracji turbosprężarek w mieście. Zakład w mieście Dąbrowa Białostocka powstał ze względu na coraz większą ilość aut z silnikami diesla, których turbiny mogą ulec awarii. Oczywiście w zakładzie turbiny są regenerowane przy użyciu nowoczesnych maszyn, które przywracają turbiną fabryczne osiągi.


Najlepsze ceny za regenerację turbin w zakładzie w Dąbrowie Białostockiej

Samo miasto Dąbrowa Białostocka położone jest w graniach województwa podlaskiego, w powiecie sokólskim, nad rzeką Kropiwną i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Dąbrowa Białostocka. Miasto Dąbrowa Białostocka zostało założone w drugiej połowie XVI wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1712, które potem utraciło i odzyskało dopiero w roku 1965. Powierzchnia Dąbrowy Białostockiej to około 22,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5600 osób.

Przez Dąbrowę Białostocką przebiega droga wojewódzka numer 673 (Lipsk → Dąbrowa Białostocka → Sokółka), droga wojewódzka numer 670 (Osowiec-Twierdza → Dąbrowa Białostocka → Nowy Dwór)

Zabytki, które warto zobaczyć w mieście Dąbrowa Białostocka to przede wszystkim: cerkiew pod wezwaniem świętego Apostoła i Ewangelisty Jana Teologa z XX wieku, kapliczka świętego Michała z 1827 roku, neoromański kościół świętego Stanisława Biskupa z XIX wieku, murowano-kamienny wiatrak holender z 1924 roku. Gospodarka Dąbrowy Białostockiej opiera się głównie na usługach związanych z rolnictwem oraz na drobnym przemyśle spożywczym. Piękne zabytki i duża ilość miejsc pracy to jedno, ale w Dąbrowie Białostockiej znajduje się nowoczesny zakład regeneracji turbosprężarek, który robi furorę wśród posiadaczy diesli z uszkodzonym turbo. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Dąbrowa Białostocka znajduję się w tabeli poniżej.

Turbo przed oddaniem do klienta u fachowców w Dąbrowie Białostockiej Turbosprężarka po regeneracji z Dąbrowy Białostockiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dąbrowie Białostockiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dąbrowie Białostockiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dąbrową Białostocką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dąbrowy Białostockiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dąbrowa Białostocka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dąbrowie Białostockiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dąbrowa Białostocka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dąbrowie Białostockiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dąbrowy Białostockiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dąbrowy Białostockiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-200 Dąbrowa Białostocka Juryzdyka Tysiąclecia Państwa Polskiego DBI01N 53.652328/23.355021 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.