Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 21-200 Parczew

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.57

Regeneracja turbosprężarek w Parczewie nigdy nie była taka prosta! We wszystkim pomoże nowoczesny serwis Regeneracja Turbosprężarek. Miasto Parczew położone jest na Równinie Parczewskiej, w województwie lubelskim, w powiecie parczewskim. Liczba ludności w mieście Parczew to około 10800 osób, natomiast obszar, jaki zajmuje miasto to około 8 kilometrów kwadratowych. Miasto znajduje się w odległości około 62 kilometrów od Lublina i około 70 kilometrów od Białej Podlaskiej.


W Parczewie można oddać do regeneracji turbinę

Jadąc przez miasto Parczew, skorzystać można z dwóch dróg wojewódzkich takich jak: wojewódzka 815 (Wisznice → Parczew → Siemień → Lubartów), wojewódzka 813 (Międzyrzec Podlaski → Parczew → Ostrów Lubelski → Łęczna).

Miasto swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1401 od samego Władysława Jagiełły. Jeśli chodzi o zabytki, jakie można i warto zobaczyć w mieście to, są to: drewniana dzwonnica z roku 1675, budynek dawnej synagogi z wieku XIX, bazylika kolegiacka w stylu neogotyckim z roku 1905. Bardzo ważnym miejscem w mieście jest kryta pływania w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym „Jelonek”. Gospodarka miasta prężnie się rozwija, znajduje się tutaj huta szkła gospodarczego, wytwórnia octu i musztardy, wpływa to na przybywanie nowych przedsiębiorców i na nowe inwestycje. Zarówno ich auta, jak i mieszkańców to w dużej mierze auta z silnikiem diesla. Są one bardzo ekonomiczne, ale także mają dużą moc, co jest dużym plusem podczas dłuższych podróży. Dobrze, że w razie awarii części zwanej turbosprężarką, która jest filarem w silnikach diesla, w Parczewie znajdzie się warsztat ze specjalistycznymi maszynami będącymi w stanie zregenerować część, ponieważ jak wiadomo, nowa turbosprężarka to duży wydatek. Oferta warsztatu opiera się na: czyszczeniu i diagnostyce turbiny. W poniższej tabeli szacowane koszty napraw dla miasta Parczew.


Regeneracja Turbiny Parczew
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Parczewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Kościelna 7
Kod pocztowy: 21-200, Parczew
Współrzędne GPS:
N 51° 38' 24.9'' E 22° 54' 2.628''


lub

Ul. Polna 57
Kod pocztowy: 21-200 Parczew

Układ doładowania przed wymianą w profesjonalnym serwisie z Parczewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Parczewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Parczewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Parczewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Parczewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Parczew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Parczewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Parczew)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Parczewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Parczewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Parczewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-200 Parczew Szlachta 1 Maja POP-PAC5 51.646591/22.916590 Wyszukaj
21-200 Parczew Szlachta Aleja Zwycięstwa PAC01A 51.641190/22.911671 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.