Localizations image

Kod 28-540 Działoszyce – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Działoszycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Gdzie w Działoszycach profesjonalnie naprawia się turbosprężarki samochodowe? Pomoże Ci w uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie serwis internetowy pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Tutaj wystarczy kliknąć wybraną lokalizację, a witryna sama wskaże adresy mechaników regenerujących turbiny na terenie całej Polski, w tym w mieście Działoszyce. Miasto o nazwie Działoszyce sytuuje się na terenie południowej Polski, w województwie świętokrzyskim, dokładnie w powiecie pińczowskim. Działoszyce to miasto, które zamieszkuje 933 osoby, na jeden kilometr kwadratowy przypada 485 mieszkańców, a całkowita powierzchnia miasta to 1,92 km2. Prawa miejskie Działoszyce posiadają od 1409 roku, w latach 1975-1998 Działoszyce należały do województwa kieleckiego. W latach dwudziestolecia międzywojennego miasto to było nazywane "stolicą Żydów", gdyż 80% mieszkańców stanowili właśnie Żydzi.


Usługa czyszczenia i regeneracji turbin w Działoszycach

Do najciekawszych zabytków Działoszyc należą obiekty takie jak: Kościół parafialny pod wezwaniem Trójca Święta, erygowany w 1222 roku, synagoga, z 1852 mieszcząca się przy ul. Krasickiego oraz cmentarz z XIX wieku. Do rejonów miasta Działoszyce zaprowadzi nas droga wojewódzka numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko). Miasteczko Działoszyce świadczyło usługi i produkowało dobra z zakresu garbarstwa i olejarstwa, a następnie sukiennictwa, niegdyś odbywało się tu aż dwanaście jarmarków w ciągu roku. Obecnie głównym zajęciem w Działoszycach jest mechanika samochodowa, funkcjonuje tutaj słynny w całym kraju warsztat regenerujący turbosprężarki samochodowe.

Kilka słów o samej turbinie. Turbosprężarka to mechanizm złożony z turbiny i sprężarki osadzonych na wspólnym wale, służący do doładowania silnika. Turbina zasilana jest spalinami, a sprężone dzięki sprężarce powietrze zasila silnik. Turbosprężarka poprawia osiągi silnika i sprawia, że nasze auto ma znacznie więcej mocy. Turbo jest narażone na działanie ciężkich warunków, wysoka temperatura oraz ogromne siły sprawiają, że turbosprężarka może ulec uszkodzeniu, zwłaszcza kiedy nie jest prawidłowo eksploatowana.

Do najczęstszych awarii turbin należą: pogięte lub połamane łopatki, nagromadzenie zbyt dużej ilości nagaru na talerzyku, wytarte koło kompresji lub urwany wałek. Z wymienionymi usterkami w Działoszycach bardzo dobrze radzą sobie tutejsi mechanicy, którzy dzięki najlepszej jakości maszynom oraz przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych części naprawiają turbosprężarki i sprawiają, że działają one jak nowe. Ceny za usługi dotyczące regeneracji turbo oraz remontu turbosprężarek znajduje się w cenniku poniższej tabeli.


Regeneracja Turbiny Działoszyce



Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Działoszycach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 7
Kod pocztowy: 28-440 Działoszyce
Współrzędne GPS:
N 50° 21' 53.892'' E 20° 20' 54.102''

Turbo po przywróceniu sprawności w profesjonalnym serwisie z Działoszyc Zregenerowana w stu procentach turbosprężarka samochodowa z Działoszyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Działoszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Działoszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Działoszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Działoszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Działoszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Działoszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Działoszyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.