Localizations image

Gdzie w (26-010) Bodzentynie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Bodzentyn twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? W takim razie polecamy skierować się w Bodzentynie o specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Bodzentynie zajmuje się profesjonalną regeneracją wszystkich typów turbin, co zawdzięcza poniekąd specjalistycznym maszynom do regeneracji. Pracownia słynie z najlepszych fachowców od regeneracji i pracy na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, co zapewnia to w efekcie finalnym regeneracji przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów, na czym zależy każdemu klientowi.


Profesjonalna regeneracja turbin po awarii w Bodzentynie

Samo miasto Bodzentyn położone jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bodzentyn. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Bodzentyn to około 8,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2240 osób. Miasto Bodzentyn zostało założone w roku 1355, wtedy też właśnie uzyskało swoje prawa miejskie z rąk króla Kazimierza Wielkiego. Do najcenniejszych zabytków Bodzentyna zalicza się: kościół parafialny Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Stanisława Biskupa w stylu gotyckim wybudowany w XV wieku z ołtarzem z katedry na Wawelu z XVI wieku, kościół oraz dzwonnica z XVII wieku, ruiny zamku biskupów krakowskich z XIV wieku, kościół świętego Ducha wybudowany w XVII wieku.

Przez Bodzentyn można przejechać, korzystając z dróg: wojewódzkiej numer 751 (Suchedniów → Bodzentyn → Nowa SłupiaOstrowiec Świętokrzyski), wojewódzkiej numer 752 (Górno → Bodzentyn → Rzepin Kolonia).

Miasto Bodzentyn pod względem gospodarczym rozwija się na płaszczyźnie usług oraz handlu. Jedną z firm usługowych w Bodzentynie jest właśnie specjalistyczna pracowania regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny mogą zregenerować mieszkańcy osobiście, jak i inni posiadacze uszkodzonych turbin z okolic przy pomocy kuriera. Oferta pracowni w Bodzentynie opiera się na: demontażu i montażu turbo, diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji. Na każdą zregenerowaną turbinę jest udzielana roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Bodzentyn wraz z szacowanymi kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Bodzentyn

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Bodzentynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Suchedniowska 1
Kod pocztowy: 26-010, Bodzentyn
Współrzędne GPS:
N 50° 56' 26.786'' E 20° 56' 55.708''

Turbina po naprawie u specjalistów z Bodzentyna Zregenerowana w specjalistycznej pracowni turbosprężarka otrzymana z Bodzentyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bodzentynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bodzentynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bodzentynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bodzentyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bodzentyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bodzentynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bodzentyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bodzentynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bodzentyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bodzentyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-010 Bodzentyn Suchedniowska BDN01F 50.943008/20.944349 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.