Localizations image

Powiat pińczowski – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie świętokrzyskim, powiat pińczowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Skorzystaj z usługi regeneracji turbosprężarki samochodowej w powiecie pińczowskim już teraz! Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek znajdzie dla Ciebie miejsce, w którym profesjonalnie naprawisz zepsute turbo i będziesz się cieszył jego sprawnością przez długie lata. Powiat pińczowski leży w dolinie rzeki Nidy, w województwie świętokrzyskim, jego siedzibą jest miasto Pińczów. Do powiatu pińczowskiego należy jeszcze miasto Działoszyce oraz trzy gminy wiejskie: Kije, Michałów oraz Złota. Do powiatu pińczowskiego przylegają powiaty: kielecki, buski, kazimierski, miechowski oraz jędrzejowski.


Czyszczenie i regeneracja turbin w powiecie pińczowskim

Teren powiatu pińczowskiego wchodzi w skład regionu Niecki Nidziańskiej, stanowiącej obniżenia między Wyżyną Kielecką a Wyżyną Krakowsko–Częstochowską. Mimo niewielkiego terytorium powiat pińczowski pochwalić się może licznymi atrakcjami krajobrazowymi, znajdują się tu trzy parki: Szaniecki Park Krajobrazowy, Kozubowski Park Krajobrazowy oraz Nadnidziański Park Krajobrazowy. Mieszkańców powiatu pińczowskiego zadowala fakt, iż istnieje tutaj możliwość szybkiej i fachowej regeneracji turbiny. Można to zrealizować poprzez odwiedzenie zakładu mechanicznego osobiście lub wysłać uszkodzoną część do warsztatu za pomocą kuriera. Drogami, które zaprowadza nas do powiatu pińczowskiego, są: droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierzZawiercieSzczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik) oraz trzy drogi wojewódzkie: numer 766 (Morawica – Kije → Pińczów → Węchadłów), numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko) i numer 767 (Pińczów → Busko-Zdrój). Kiedy jadąc samochodem, usłyszysz głośny gwizd, wskazujący na tarcie metalu o metal, to jeden z wielu sygnałów oznaczających zużycie turbiny. Inne objawy to: ubytki oleju silnikowego, szarpanie w trakcie przyspieszania czy też kłęby dymu unoszące się z rury wydechowej. W przypadku pojawienia się owych symptomów jak najszybciej zdiagnozuj swoją turbosprężarkę z fachowcem od turbo, gdyż im dłużej zwlekamy z naprawą turbo, tym coraz gorzej robimy dla naszego silnika.

Cennik usług takich jak: wymiana turbo, wyważanie czyszczenie i regeneracja turbosprężarek dla powiatu pińczowskiego znaleźć możemy w poniższej tabeli.

Turbosprężarka po naprawie w nowoczesnej pracowni, powiat pińczowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat pińczowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat pińczowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat pińczowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat pińczowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat pińczowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat pińczowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat pińczowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat pińczowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat pińczowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-400 Pińczów Mirów Batalionów Chłopskich PIN01ML 50.516190/20.534910 Wyszukaj
28-400 Pińczów Osiedle Grodzisko Królowej Jadwigi POP-PNC3 50.514500/20.545231 Wyszukaj
28-400 Pińczów Mirów Złota POP-PNC2 50.518822/20.526340 Wyszukaj
28-400 Podłęże Podłęże 50A POP-POE1 50.556320/20.547800 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.