Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 27-520 Ćmielowie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Ćmielowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w mieście Ćmielów dostępna w najlepszej cenie w okolicy! Wybierz w Ćmielowie najlepszy serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed procesem regeneracji przechodzi szczegółową diagnostykę. Serwis w Ćmielowie zajmuje turbinami uszkodzonymi z powodów takich jak: brak oleju, opiłki w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, niewłaściwa eksploatacja. Ceny, jakie oferuje serwis w Ćmielowie, zachęcają posiadaczy uszkodzonych turbin w mieście do wyboru ich firmy do wykonania usługi.


Gdzie oddać do regeneracji turbosprężarkę w Ćmielowie?

Jeśli chodzi o samo miasto Ćmielów, to jest ono położone w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie ostrowieckim, na Pojezierzu Iłżeckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ćmielów. Miasto Ćmielów leży w odległości około 10 kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego. Powierzchnia Ćmielowa to około 13,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Historia miasta Ćmielów zaczyna się w XIV wieku, kiedy to jest po raz pierwszy wzmiankowane, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1505 z rąk króla Aleksandra Jagiellończyka. Do najcenniejszych zabytków miasta Ćmielów zalicza się: ruiny zamku nad Kamienną, kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany na początki XIV wieku w stylu późnogotyckim, figurę świętego Floriana z 1704 roku na rynku, kapliczkę przy ulicy Zamkowej z połowy XIX wieku, kapliczkę z rzeźbą świętego Jana Nepomucena.

Przez Ćmielów przebiega droga wojewódzka numer 755 (Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOżarówZawichost → Kosin).

Ćmielów znany jest z najstarszej w Polsce fabryki porcelany z tradycjami z XVIII wieku. Jeśli jednak szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek, to wybierz oczywiście specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek. Tu w serwisie pracuje się tylko na nowych o oryginalnych częściach, a zakres usług serwisu to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin. Cennik dla miasta Ćmielów został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za poszczególne usługi.

Turbina przed wysyłką na stole pracowniczym w Ćmielowie Naprawione i zregenerowane turbo z Ćmielowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ćmielowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ćmielowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ćmielowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ćmielowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ćmielów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ćmielowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ćmielów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ćmielowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ćmielowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ćmielowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-520 Ćmielów Wióry Sandomierska CMI01G 50.886459/21.530519 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.