Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat buski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.71

W powiecie buskim nietrudno zregenerować swoje turbo. Serwis Regeneracji Turbosprężarek wyszuka za Ciebie warsztat mechaniczny w powiecie buskim, w którym szybko i sprawnie naprawisz uszkodzoną turbinę. Powiat buski znajduje się województwie świętokrzyskim ze swoją siedzibą w mieście Busko-Zdrój. Został utworzony na łamach reformy administracyjnej, która odbyła się w 1999 roku. Powiat buski graniczy z następującymi powiatami: powiatem kazimierskim, powiatem pińczowskim, powiatem kieleckim, powiatem staszowskim oraz powiatem dąbrowskim.


Usługi mające na celu regenerację turbiny w powiecie buskim

Siedziba powiatu buskiego, czyli Busko-Zdrój to miejsce niezwykle ważne zarówno dla tutejszych mieszkańców, jak i przyjezdnych, gdyż jest to miejsce uzdrowiskowe, leczy się tutaj między innymi schorzenia: reumatologiczne, neurologiczne, układu krążenia i dermatologiczne. W powiecie buskim przecinają się drogi: droga krajowa nr 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-Zdrój → SzczucinDąbrowa TarnowskaTarnówPilznoJasło) oraz droga krajowa nr 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → Trzebinia → Chrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom) ponadto cztery drogi wojewódzkie: 776 (Kraków → ProszowiceKazimierza Wielka → Busko-Zdrój), 771 (Wiślica → Strożyska), 973 (Busko-Zdrój → Nowy Korczyn → Żabno → Niedomice → Tarnów) oraz 757 (OpatówIwaniskaStaszów Stopnica). W powiecie buskim do podziwiania mamy: stepowy rezerwat przyrody Skorocice, synagogę z 1929 roku, willę „Oblęgorek” oraz stepowy rezerwat przyrody Przęślin, więc atrakcji turystycznych jak widać tutaj, nie brakuje. Z racji tego, iż powiat buski jest tak obficie wzbogacony zabytkami, ruch w okolicach wyżej wymienionych dróg jest ogromny. Dlatego w powiecie buskim znajduje się autoryzowany serwis mechaniczny wyposażony w specjalistyczną pracownię regenerującą turbosprężarki, gdzie dokonuje się między innymi: wyważenie, czyszczenie, remont i regeneracja turbo.

Najniższe ceny za regenerację i naprawę turbo/ turbiny /turbosprężarki dla regionu powiatu buskiego zestawione są w tabeli pod artykułem.

Turbosprężarka po regeneracji w autoryzowanym serwisie, powiat buski Naprawiona przez fachowców turbina z powiatu buskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat buski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat buski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat buski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat buski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat buski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat buski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat buski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat buski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat buski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-100 Busko-Zdrój Wał Bohaterów Warszawy BUS01ML 50.470589/20.696381 Wyszukaj
28-100 Busko-Zdrój Osiedle Tadeusza Kościuszki Wojska Polskiego POP-BUS1 50.471539/20.719101 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.