Localizations image

Powiat włoszczowski ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 3 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jeżeli mieszkasz w powiecie włoszczowskim, a masz do naprawy turbosprężarkę, nasza strona Regeneracja Turbosprężarek pomocna będzie w odnalezieniu serwisu, który wykona naprawę turbosprężarki. Powiat włoszczowski utworzony został w 1999 roku. 908 kilometrów kwadratowych to powierzchnia powiatu włoszczowskiego, a zamieszkujący mieszkańcy to około 45 700 osób. Powiat włoszczowski sąsiaduje z powiatami: powiatem częstochowskim, powiatem zawierciańskim, powiatem koneckim, powiatem kieleckim, powiatem jędrzejowskim i powiatem radomszczańskim.


Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarki w powiecie włoszczowskim?

Do powiatu włoszczowskiego prowadzą drogi: droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierz → Zawiercie → Szczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik), drogą wojewódzką numer 785 (Ciężkowice → Żytno → Maluszyn → Włoszczowa), drogą wojewódzką numer 742 (Przygłów → Łęczno → Ręczno → Włoszczowa → Nagłowice) oraz drogą wojewódzką numer 786 (Częstochowa → Święta Anna → Koniecpol → Włoszczowa → Łopuszno → Ruda Strawczyńska → Kielce). Zabytki w powiecie włoszczowskim to: Kościół p.w. śś. Katarzyny i Jana Ewangelisty w Seceminie, grodziska we Włoszczowie, ogródek w Bebelnie, kościół p.w. św. Jakuba w Stanowiskach, zbór ariański w Ludyni, kościół p.w. św. Małgorzaty w Moskorzewie, ruiny zboru w Łapczynej Woli, gotyckie ruiny w Gruszczynie, kościół p.w. Wniebowzięcia NMP. Zabytków przy wymienionych drogac, jak widać, jest sporo, samochodów osobowych przejeżdżających owymi drogami też jest bardzo dużo. Najczęstszym problemem, z jakim stykają się ówcześni kierowcy to zepsute turbo.

W powiecie włoszczowskim jest bardzo dużo serwisów samochodowych, które zajmą się regeneracją i naprawą turbosprężarki. Turbosprężarka to skomplikowany, ale bardzo ułatwiający jazdę mechanizm. To dzięki turbinie samochód ma wysoką moc i nie pali dużo paliwa. Niestety, kiedy dojdzie to jej uszkodzenia, musimy jak najszybciej ją naprawić. Nie można zwlekać z naprawą turbo, gdyż z czasem może dojść do awarii silnika, a wtedy będą czekać nas wysokie koszty. Najniższe ceny usług dla powiatu włoszczowskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu na stole w laboratorium, powiat włoszczowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat włoszczowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat włoszczowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat włoszczowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat włoszczowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat włoszczowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat włoszczowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat włoszczowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat włoszczowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat włoszczowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
49-200 Perzyny Krakowska POP-GRO7 50.688011/19.942909 Wyszukaj
29-100 Włoszczowa Zwierzyniec Jędrzejowska WLZ01N 50.844929/20.000620 Wyszukaj
29-100 Włoszczowa Osiedle Broniewskiego Plac Majora Mieczysława Tarchalskiego WLZ01E 50.850590/19.974270 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.