Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 42-445) Szczekocinach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Regeneracja turbin w mieście Szczekociny dostępna od ręki i w najlepszej cenie! Tak, w Szczekocinach zlokalizowany jest najlepszy serwis regeneracji turbosprężarek w okolicy, tu swoje turbiny do regeneracji oddaje około 90 procent posiadaczy turbin po awarii z miasta. Związane jest to z tym że serwis w Szczekocinach do regeneracji używa specjalistycznych maszyn, tylko i wyłącznie nowych i oryginalnych części, udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów, no i oczywiście oferuje najlepsze ceny za usługę regeneracji i naprawy turbin w okolicy. Zakres usług serwisu w Szczekocinach to: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Słyszysz podczas jazdy gwizd lub stukanie, czujesz, że twoje auta z turbo straciło dotychczasową moc? To właśnie może być awaria turbiny, dlatego nie czekaj i od razu kieruj się do serwisu i wybierz opcję regeneracji i ciesz się zregenerowaną turbiną z fabrycznymi osiągami i większą mocą swojego auta.


W razie awarii turbiny pomoże serwis regeneracji turbosprężarek w Szczekocinach

Samo miasto Szczekociny położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie zawierciańskim, nad rzeką Pilicą, na obszarze Niecki Włoszczowskiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Szczekociny. Powierzchnia miasta Szczekociny to około 18 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców wynosi około 3700 osób. Miasto Szczekociny powstało około wieku XIV, swoje prawa miejskie uzyskało po raz pierwszy w roku 1398, który następnie utraciło w roku 1879 i na powrót odzyskało dopiero w 1923 roku. Nazwa miasta Szczekociny na przestrzeni wieków była zmieniana ośmiokrotnie, a obecna nazwa została zatwierdzona w roku 1827. Do zabytków miasta Szczekociny zalicza się: pałac Dembińskich z 1780 roku, drewniane domy z XIX wieku, kaplicę świętego Antoniego, kościół parafialny świętego Bartłomieja z XVII wieku.

Przez Szczekociny przebiegają drogi takie jak: krajowa numer 46 (Kłodzko → Jaszkówka → Kamienica → Paczków → Stary Paczków → Ścibórz → Otmuchów → Wójcice → Goświnowice → Nysa → Hanuszów → Strobice → Pakosławice → Sidzina → Malerzowice Wielkie → Grabin → Jaczowice → Brzęczkowice → Niemodlin → Sosnówka → Prądy → Dąbrowa → Karczów → Wrzoski → Opole → Lędziny → Chrząstowice → Dębska Kuźnia → Schodnia → OzimekGrodziec → Myślina → Błachów → Dobrodzień → Gosławice → Gwoździany → Pawonków → Lisowice → Lubliniec → Lubecko → Kochanowice → Lisów → HerbyBlachownia → Częstochowa → Odrzykoń → Olsztyn → Przymiłowice → Piasek → Janów → Apolonka → Bystrzanowice → Lgoczanka → Ślęzany → Lelów → Nakło → Szczekociny), krajowa numer 78 (Chałupki → Zabełków → Olza → Dworek → Gorzyce → Kraskowiec → Turza Śląska → Wodzisław ŚląskiRadlin → Rybnik → Wilcza → Kuźnia Nieborowska → Nieborowice → Gliwice → Czekanów → Zabrze → Wieszowa → Bytom → Tarnowskie Góry → Nakło → Świerklaniec → Niezdara → Tąpkowice → Celiny → Pyrzowice → Mierzęcice → Boguchwałowice → Siewierz → Poręba → Zawiercie → Kromołów → Żerkowice → Lgota Murowana → Kroczyce → Siemięrzyce → Pradła → Grabiec → Szczekociny → Goleniowy → Moskorzew → Damiany → Chlewice → Jaronowice → Ślęcin → Nagłowice → Prząsław → Sudół → Jędrzejów → Piaski → Borki → Jasionna → Motkowice → Kije → Lipnik → Marynka → Żydów → Holendry → Przededworze – Chmielnik) oraz wojewódzka numer 795 (Secemin → Psary → Starzyny → Drużykowa → Szczekociny).

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na regenerację swojej turbiny w serwisie regeneracji turbosprężarek w Szczekocinach, to poniżej w cenniku w tabeli zostały zebrane najlepsze ceny za usługi diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin, tak aby każdy mógł zapoznać się szczegółowo z ofertą serwisu.

Turbosprężarka przed montażem w pracowni z Szczekocin

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczekocinach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczekocinach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczekocinami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczekocin 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczekociny 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczekocinach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczekociny)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczekocinach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczekocin do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczekocin turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-445 Szczekociny Kocie Górki Śląska SCK01A 50.627201/19.814270 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.