Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 2 warsztatach w Otmuchowie (kod 48-385)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Otmuchów? Wybierz w Otmuchowie najlepszy serwis regeneracji turbosprężarek w mieście! Tu w otmuchowskim serwisie przeprowadza się diagnostykę turbo, a następnie czyści lub regeneruje przy użyciu nowoczesnych maszyn, wymieniając niezbędne elementy i zapewniając turbinie przywrócenie fabrycznych osiągów, a dodatkowo na to wszystko udzielana jest gwarancja.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji w Otmuchowie

Samo miasto Otmuchów położone jest w województwie opolskim, w powiecie nyskim, nad Nysą Kłodzką i na Przedgórzu Sudeckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Otmuchów. Pierwsze wzmianki na temat Otmuchowa pochodzą z roku 1155, kiedy to należało ono do biskupstwa wrocławskiego, w wieku XIV miasto zostało otoczone murami, a prawa miejskie uzyskało w roku 1347. Obszar miasta Otmuchów to około 50 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta wynosi około 5000 osób.

Przez Otmuchów można przejechać drogą krajową numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny).

Najcenniejsze zabytki miasta Otmuchów to: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Mikołaja i Franciszka Ksawerego w stylu barkowym z 1701 roku, kaplica pod wezwaniem świętego Krzyża z XVIII wieku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętej Anny w stylu neogotyckim z XIX wieku, zamek biskupi wzniesiony w XIII wieku, ratusz z 1538 roku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Andrzeja z 1816 roku. Gospodarka Otmuchowa opiera się na Zakładzie Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A., ale na wyróżnienie zasługuje również serwis regeneracji turbosprężarek, który ściąga do miasta wielu klientów i inwestorów, ze względu na najwyższą jakoś wykonania usługi regeneracji turbo oraz ze względu na najlepszą cenę za tę usługę. Cennik stworzony specjalnie na potrzeby miasta Otmuchów, który zawiera najlepsze ceny za usługę regeneracji, znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wyważaniu w specjalistycznej pracowni z Otmuchowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Otmuchowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Otmuchowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Otmuchowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Otmuchowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Otmuchów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Otmuchowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Otmuchów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Otmuchowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Otmuchowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Otmuchowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
48-385 Otmuchów Krakowska OTM01G 50.467079/17.169941 Wyszukaj
48-385 Otmuchów Henryka Sienkiewicza OTM01N 50.467972/17.175261 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.