Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Niemodlinie (kod 49-100)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Chcesz zregenerować turbinę w Niemodlinie, ale nie wiesz gdzie? Nasz serwis poleca autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek w Niemodlinie. Tu możesz oddać swoją uszkodzoną turbinę do regeneracji i odzyskać ją w doskonałym stanie z przywróconymi fabrycznymi osiągami, wszystko to dzięki nowoczesnym maszynom, na których pracuje firma.


Czy regeneracja turbin jest dostępna w mieście Niemodlin?

Samo miasto Niemodlin położone jest w granicach województwa opolskiego, w powiecie opolskim, na Równinie Niemodlińskiej, w okolicy Borów Niemodlińskich, nad rzeką Ścinawą Niemodlińską. Nazwa miasta Niemodlin pochodzi od pierwszego właściciela miasta, historia Niemodlina sięga 1224 roku, kiedy to był pierwszy raz wzmiankowany w dokumentach, a prawa miejskie uzyskało w roku 1283. Aktualna nazwa miasta została ostatecznie zatwierdzona 7 maja 1946 roku. Powierzchnia Niemodlina to około 13 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców to mniej więcej 6500 osób.

Przez miasto Niemodlin przebiega droga wojewódzka numer 405 (Niemodlin → Korfantów) oraz droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysa → Niemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny).

Najcenniejsze zabytki Niemodlina to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w stylu gotyckim z połowy XIII wieku, zespół plebani z XV wieku, zespół zamkowy z przełomu XIV i XV wieku, mury obronne z XV wieku, arsenał z ulicy Bohaterów Powstań Śląskich 7, kaplica Pustelnika z XVIII wieku. W Niemodlinie bardzo dobrze rozwija się lekki przemysł i usługi. Główną firmą usługową w Niemodlinie jest warsztat regeneracji turbosprężarek, który cieszy się zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolicznych wiosek. Ceny, jakie proponuje warsztat w Niemodlinie za regenerację, zostały zwarte w cenniku poniżej tekstu.


Regeneracja Turbiny NiemodlinSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Niemodlinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 5
Kod pocztowy: 49-100, Niemodlin
Współrzędne GPS:
N 50° 38' 30.65'' E 17° 37' 15.536''

Turbosprężarka przed wymianą u fachowców z Niemodlina Naprawiona i wyczyszczona z zabrudzeń turbina z Niemodlina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Niemodlinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Niemodlinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niemodlinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niemodlina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Niemodlin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Niemodlinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Niemodlin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Niemodlinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niemodlina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niemodlina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
49-100 Niemodlin Szczepanowice Opolska NMO02ML 50.641048/17.629190 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.