Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 42-253) Janowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy wiecie, że w miejscowości Janów istnieje zakład mechaniczny, trudniący się naprawa oraz regeneracją turbin? Od teraz można w Janowie profesjonalnie zregenerować swoją zużytą lub zepsutą turbosprężarkę samochodową, a pomoże CI w tym nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek. Janów to wieś lokalizująca się na terenie województwa śląskiego, dokładnie w powiecie częstochowskim, na terenie gminy Janów, nad rzeką Wiercicą. W latach od 1696 do 1870 Janów miał prawa miejskie, a do roku 1954 Janów był siedzibą gminy Potok Złoty. Na przełomie lat 1975/1998 miejscowość Janów należała administracyjnie do województwa częstochowskiego.


Warsztat regenerujący uszkodzone turbiny w Janowie

W Janowie znajduje się kościół rzymskokatolicki oraz cmentarz żydowski. Przez miejscowość o nazwie Janów przebiega bardzo ważna droga, czyli droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → Janów → Szczekociny). W obrębie wsi Janów jeździ ogromna ilość samochodów, które jak łatwo się domyślić posiadają turbosprężarki. Turbosprężarka to mechanizm mają za zadanie wtłoczenie do komory spalania dodatkowej ilości powietrza, co skutkuje dodatkową mocą. W turbosprężarce za podanie dodatkowej ilości powietrza odpowiada wirnik, który niestety z czasem może ulec uszkodzeniu. Niekiedy turbosprężarka potrafi się rozgrzać do 500 stopni Celsjusza, w związku z tym musi być odpowiednio chłodzona i smarowana. Dlatego bardzo ważne jest pamiętanie o tym, aby po włączeniu silnika nie wkręcać go na wysokie obroty, ponieważ olej nie zdąży dobrze rozprowadzić się po elementach turbosprężarki, co spowoduje, że będzie pracowała na sucho, doprowadzając do zatarcia łożyska wirnika. To tylko jedna z wielu usterek, jakie może napotkać nasza turbosprężarka. Na szczęście z każdą awarią dotyczącą turbiny są w stanie doskonale poradzić sobie fachowcy od uszkodzonych turbosprężarek z Janowa, dzięki specjalistycznym maszynom oraz sprzętom w pełnie naprawiają zużyte turbiny.

W Janowie mechanicy świadczą usługi kurierskie, co umożliwia klientom dokonanie remontu turbo za pomocą kuriera bez konieczności przyjeżdżania do zakładu osobiście, jednego dnia kurier DPD odbiera zepsutą turbinę od klienta, a na drugi maksymalnie trzeci dzień odwozi zregenerowaną turbinę do klientów. Cennik za regenerację oraz naprawę turbo w Janowie znajdą Państwo w poniżej zmieszczonej tabelce.

Turbo po demontażu u fachowców z Janowa Otrzymana od klienta z Janowa turbina do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Janowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Janowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Janowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Janowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Janów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Janowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Janów)

Opis

Loader

W Janowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Janowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Janowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-253 Janów Częstochowska JOW01A 50.722641/19.432961 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.